Підпільний Стендап: Андрій Щегель

15 червня 2019, Сб. 19:30
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві фото

Про подiю

чому варто відвідати стендап Андрія Щегеля?

1. Підпільний стендап в новому місці.
2. Стендап під відкритим небом.
3. Авторський гумор.

Прийшла наш улюблена пора - Літо!
За традицією на ці три місяці ми перебираємося з великих залів на відкриті майданчики, щоб ви могли слухати улюблених коміків під спів птахів. Ну і ми не були б Підпільним стендапом, якби не запросили тебе на нову локацію! Цього літа ми чекаємо тебе в Зеленому Театрі! Так, ура!
Відкриємо цей сезон сольним концертом Андрія Щегеля.

Андрій Щегель - самий лисий, скандальний, андерграундний і ексклюзивний комедіант, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, Переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій».

В цей затишний літній вечір ти насолодишся годиною соковитої комедії, нової для тебе, якщо не був на його сольнику 4го листопада. Цікаві теми, смішні жарти і значна частка блискучої імпровізації. Ніхто не знає, що в цей вечір буде відбуватися на сцені, ми лише можемо бути впевненими, що це буде незабутньо

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих-самих-жартів про метро, фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі - Свят Загайкевич!

ОБЕРЕЖНО: Після почутого, ти вже не будеш таким, як колись!
Ми б розповіли тобі ще щось, але це "Підпільний Стендап".
Все під грифом секретно.
Приходь, і дізнаєшся все сам.

18+

Схожі події

Ліга Сміху. 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Світ очима Воробушка 15 грудня 19:00, Нд Світ очима Воробушка Дніпро, Дніпровський академічний театр драми і комедії від 100 грн. Світ очима Воробушка Вже не хочу 15 грудня Світ очима Воробушка Дніпровський академічний театр драми і комедії Придбати Стендап вечір Олексія Квашонкіна 13 грудня 20:00, Пт Стендап вечір Олексія Квашонкіна Одеса, Термінал 42 від 200 грн. Стендап вечір Олексія Квашонкіна Вже не хочу 13 грудня Стендап вечір Олексія Квашонкіна Термінал 42 Придбати Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК 20 грудня 20:00, Пт Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Вже не хочу 20 грудня Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Будинок Кіно Придбати