Підпільний Стендап: Андрій Щегель

15 червня 2019, Сб. 19:30
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві фото

Про подiю

чому варто відвідати стендап Андрія Щегеля?

1. Підпільний стендап в новому місці.
2. Стендап під відкритим небом.
3. Авторський гумор.

Прийшла наш улюблена пора - Літо!
За традицією на ці три місяці ми перебираємося з великих залів на відкриті майданчики, щоб ви могли слухати улюблених коміків під спів птахів. Ну і ми не були б Підпільним стендапом, якби не запросили тебе на нову локацію! Цього літа ми чекаємо тебе в Зеленому Театрі! Так, ура!
Відкриємо цей сезон сольним концертом Андрія Щегеля.

Андрій Щегель - самий лисий, скандальний, андерграундний і ексклюзивний комедіант, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, Переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій».

В цей затишний літній вечір ти насолодишся годиною соковитої комедії, нової для тебе, якщо не був на його сольнику 4го листопада. Цікаві теми, смішні жарти і значна частка блискучої імпровізації. Ніхто не знає, що в цей вечір буде відбуватися на сцені, ми лише можемо бути впевненими, що це буде незабутньо

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих-самих-жартів про метро, фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі - Свят Загайкевич!

ОБЕРЕЖНО: Після почутого, ти вже не будеш таким, як колись!
Ми б розповіли тобі ще щось, але це "Підпільний Стендап".
Все під грифом секретно.
Приходь, і дізнаєшся все сам.

18+

Схожі події

Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 500 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Ліга сміху. Літній кубок 26 липня 18:00, Пт Ліга сміху. Літній кубок Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Ліга сміху. Літній кубок Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Літній кубок Літній театр Морвокзал Придбати