Підпільний Стендап: Андрій Щегель

15 червня 2019, Сб. 19:30
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап: Андрій Щегель у Києві фото

Про подiю

чому варто відвідати стендап Андрія Щегеля?

1. Підпільний стендап в новому місці.
2. Стендап під відкритим небом.
3. Авторський гумор.

Прийшла наш улюблена пора - Літо!
За традицією на ці три місяці ми перебираємося з великих залів на відкриті майданчики, щоб ви могли слухати улюблених коміків під спів птахів. Ну і ми не були б Підпільним стендапом, якби не запросили тебе на нову локацію! Цього літа ми чекаємо тебе в Зеленому Театрі! Так, ура!
Відкриємо цей сезон сольним концертом Андрія Щегеля.

Андрій Щегель - самий лисий, скандальний, андерграундний і ексклюзивний комедіант, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, Переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій».

В цей затишний літній вечір ти насолодишся годиною соковитої комедії, нової для тебе, якщо не був на його сольнику 4го листопада. Цікаві теми, смішні жарти і значна частка блискучої імпровізації. Ніхто не знає, що в цей вечір буде відбуватися на сцені, ми лише можемо бути впевненими, що це буде незабутньо

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих-самих-жартів про метро, фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі - Свят Загайкевич!

ОБЕРЕЖНО: Після почутого, ти вже не будеш таким, як колись!
Ми б розповіли тобі ще щось, але це "Підпільний Стендап".
Все під грифом секретно.
Приходь, і дізнаєшся все сам.

18+

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 14 березня 19:00, Сб «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Київ, Будинок Кіно від 300 грн. «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Вже не хочу 14 березня «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової Будинок Кіно Придбати Лесь Подерв'янський 19 березня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський Київ, Центральний будинок офіцерів від 250 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 19 березня Лесь Подерв'янський Центральний будинок офіцерів Придбати Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу 18 вересня 20:00, Пт Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу Вже не хочу 18 вересня Сергій Орлов. Нове Stand-Up шоу Будинок Кіно Придбати