Підпільний стендап

22 серпня 2018, Ср. 20:00
HELLO BURGER Черкаси , вул. Хрещатик 190
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Підпільний стендап у Черкасах - фото №1 picture
Підпільний стендап у Черкасах - фото №2 picture
Підпільний стендап у Черкасах - фото №3 picture
Підпільний стендап у Черкасах - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний стендап?

1. Такого ще в Черкасах не було.
2. Цей стендап без купюр.
3. Колишніми після почутого ви вже не будете!

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію - Підпільний Стендап в Черкасах. Ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися!

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Та це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і ти просто не можеш його пропустити!

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно, по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли, що вони резиденти Підпільного стендап .

Підпільний Стендап - це більш атмосферний і відвертий вид стендапа, де коміки розкажуть вам всі свої соковиті і жорсткі жарти.

Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати.

ОБЕРЕЖНО: колишніми після почутого ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще щось, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно.

Приходьте - і дізнаєтеся все самі.

Схожі події

Дизель Шоу. Телезйомка Дизель Шоу. Телезйомка 2 Події Дизель Шоу. Телезйомка 13.10 - 14.10.2018 Київська Ліга Сміху Київська Ліга Сміху 1 Подія Київська Ліга Сміху 14.10 - 14.10.2018 ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян 04 жовтня 19:00, Чт ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія, Одеса від 220 грн. ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Вже не хочу 04 жовтня ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія Придбати Великий Stand Up. С. Комісаренко, Г. Амарян 05 жовтня 19:00, Пт Великий Stand Up. С. Комісаренко, Г. Амарян Центральний будинок офіцерів, Київ від 350 грн. Великий Stand Up. С. Комісаренко, Г. Амарян Вже не хочу 05 жовтня Великий Stand Up. С. Комісаренко, Г. Амарян Центральний будинок офіцерів Придбати