Підпільний Стендап

22 листопада 2018, Чт. 20:00
HELLO BURGER Черкаси , вул. Хрещатик 190
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на підпільний стендап?

1. Нова програма
2. Тур по Україні
3. ОБЕРЕЖНО: Почуте змінить тебе назавжди!

Великий тур містами України від «Підпільного Стендапу»
З 6 по 22 листопада шукай сміливу комедію у своєму місті!
Ми чекаємо саме на тебе та усіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добре посміятися!

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. Та чудовий початотк для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Це просто неймовірний вечір, який ти запам’ятаєш надовго і ти просто не можеш його пропустити!

Звідки вони взялися? Ніхто не знає… Хто вони? Ніхто не знає… Де вони виступатимуть наступного разу? Також, ніхто не знає… Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно: по телевізору у різноманітних гумористичних шоу, на сцені театру, на вулиці, у клубі, можливо хтсь з цих хлопців проводив ваше весілля чи корпоратив… Але ви і уявити не могли, що вони резиденти Підпільного Стендапу.

У твоєму місті виступатимуть найзухваліші комедіанти столиці:

- Свят Загайкевич - засновник «Підпільного Стендапу», фіналіст Стендап шоу на «Новому Каналі»;
- Настя Дерська - переможець шоу «Розсміши Коміка»;
- Сергій Липко - двічі переможець шоу «Розсміши Коміка»;
- Андрій Щєгель - лисий та найскандальніший комедіант, який клав на усі нагороди та номінації. Та все ж, переможець фестивалю «Інді.Коміки».

Підпільний Стендап - це справжній стендап без купюр. Таке, як у нас, ви не почуєте ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви соромитесь навіть подумати.

Ми б розповіли щось ще, але ж це Підпільний Стендап.
Усе під грифом «таємно».
Приходь та дізнайся про все сам.


Схожі події

Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ваня Усович. Великий StandUp 10 лютого 19:00, Нд Ваня Усович. Великий StandUp Одеса, Одеська обласна філармонія від 90 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 10 лютого Ваня Усович. Великий StandUp Одеська обласна філармонія Придбати DIZEL SHOW DIZEL SHOW 2 Події DIZEL SHOW 26.02 - 27.02.2019 Ваня Усович. Великий StandUp 11 лютого 19:00, Пн Ваня Усович. Великий StandUp Харків, ТКЦ (малый зал ХНАТОБ) від 180 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 11 лютого Ваня Усович. Великий StandUp ТКЦ (малый зал ХНАТОБ) Придбати