Підпільний стендап

22 серпня 2018, Ср. 20:00
HELLO BURGER Черкаси , вул. Хрещатик 190
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Галерея

Підпільний стендап у Черкасах - фото №1 picture
Підпільний стендап у Черкасах - фото №2 picture
Підпільний стендап у Черкасах - фото №3 picture
Підпільний стендап у Черкасах - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний стендап?

1. Такого ще в Черкасах не було.
2. Цей стендап без купюр.
3. Колишніми після почутого ви вже не будете!

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію - Підпільний Стендап в Черкасах. Ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися!

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Та це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і ти просто не можеш його пропустити!

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно, по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли, що вони резиденти Підпільного стендап .

Підпільний Стендап - це більш атмосферний і відвертий вид стендапа, де коміки розкажуть вам всі свої соковиті і жорсткі жарти.

Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати.

ОБЕРЕЖНО: колишніми після почутого ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще щось, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно.

Приходьте - і дізнаєтеся все самі.