Підпільний Стендап на пляжі

20 червня 2018, Ср. 20:00
ПБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Підпільний Стендап на пляжі у Києві - фото №1 picture
Підпільний Стендап на пляжі у Києві - фото №2 picture
Підпільний Стендап на пляжі у Києві - фото №3 picture
Підпільний Стендап на пляжі у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап на пляжі?

1. Почути соковиті жарти від найкращих стендап-коміків Києва, попиваючи коктейль на шезлонгу.
2. Частиною виступу може стати кожен глядач.
3. Колишніми після почутого ви вже не будете!

Літо - саме час вибиратися на свіже повітря і відриватися по повній. Тому ми підготували для вас особливий випуск: Підпільний Стендап на пляжі ПБК!

Підпільний Стендап на ПБК - унікальна подія, на якій можна почути соковиті жарти від найкращих стендап коміків Києва, попиваючи коктейль і насолоджуючись видом Дніпра.

Невимушена атмосфера гарантована, адже насолоджуватися справжньою стендап комедією на свіжому повітрі - особливе задоволення.

Цього разу на Підпільному виступлять:
- неймовірний Андрій Щегель
- парадоксальний Денис Голишев
- дотепний Андрій Колмачевскій
- мозковибуховий Олександр Жипецький
- чарівний Влад Капіца.

І звичайно ж ведучий вечора: абсолютно неконтрольований Свят Загайкевич.

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж, ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно, по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі. Частиною виступу може стати кожен глядач, просто викрикнув щось із залу, а далі понесеться ...

ОБЕРЕЖНО: Колишніми після почутого, ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще що то, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно. Приходьте, і дізнаєтеся все самі.

Схожі події

Дизель Шоу. Телезйомка Дизель Шоу. Телезйомка 2 Події Дизель Шоу. Телезйомка 13.10 - 14.10.2018 ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян 04 жовтня 19:00, Чт ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія, Одеса від 220 грн. ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Вже не хочу 04 жовтня ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія Придбати Київська Ліга Сміху Київська Ліга Сміху 1 Подія Київська Ліга Сміху 14.10 - 14.10.2018 Великий Stand Up. Комісаренко, Амарян 07 жовтня 19:00, Нд Великий Stand Up. Комісаренко, Амарян Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого, Харків від 300 грн. Великий Stand Up. Комісаренко, Амарян Вже не хочу 07 жовтня Великий Stand Up. Комісаренко, Амарян Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого Придбати