Підпільний Стендап: XL

24 березня 2019, Нд. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №1 Підпільний Стендап: XL у Києві
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №2 Підпільний Стендап: XL у Києві афіша
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №3 Підпільний Стендап: XL у Києві квитки
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №4 Підпільний Стендап: XL у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №5 Підпільний Стендап: XL у Києві фото
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №6 Підпільний Стендап: XL у Києві піти

Про подiю

Чому варто відвідати Підпільний Стендап: XL?

1. Авторський гумор.
2. Найбільший стендап проект України.
3. Жива музика.

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас відвідати унікальну подію Підпільний Стендап: XL. Чому? Тому що це - найбільша подія України в жанрі стендап-комедії, розмах якого вражає.

Вже 24 березня в Bel'Etage ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися. Крім самого смішного і сміливого матеріалу від кращих коміків Києва, ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз» на теми, які вибереш ти. А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика.

Це справжній подарунок для поціновувачів нової української комедії. Це прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Так це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом, в самому центрі Києва!

Хто ці хлопці? Це найсміливіші стендап-коміки міста Києва:

Свят Загайкевич - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро», фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі;
Сергій Липко - Двічі переможець шоу Розсміши Коміка;
Дядя Женя - найстаріший стендап комік Києва;
Сергій Чирков - молодий і сміливий стендап-комік, який не боїться переступити межу;
Антон Тимошенко - двічі переможець шоу «Розсміши Коміка»;
Андрій Щегель - найскандальніший комедіант, який покладав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець фестивалю «Інді.Комікі 2016».

В іншому, все як завжди на Підпільному: кожен може стати частиною виступу і все таке... Ми б розповіли вам ще щось, але це «Підпільний Стендап». Все під грифом «секретно». Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального. Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Схожі події

Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Підпільний Стендап на Пляжі 20 червня 20:00, Чт Підпільний Стендап на Пляжі Київ, ЮБК від 200 грн. Підпільний Стендап на Пляжі Вже не хочу 20 червня Підпільний Стендап на Пляжі ЮБК Придбати Ні-Просто Стендап / Stand Up 19 червня 20:00, Ср Ні-Просто Стендап / Stand Up Київ, Під Асфальтом Пляж від 120 грн. Ні-Просто Стендап / Stand Up Вже не хочу 19 червня Ні-Просто Стендап / Stand Up Під Асфальтом Пляж Придбати