Підпільний Стендап: XL

22 вересня 2019, Нд. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №1 picture
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №2 picture
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №3 picture
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №4 picture
Підпільний Стендап: XL у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто відвідати Підпільний Стендап: XL?

1. Сміливий авторський гумор.
2. Кращі коміки Києва.
3. Відкриття сезону великих концертів.


22 вересня відкриваємо новий сезон великих концертів!
Чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися. Крім самого смішного і сміливого матеріалу від кращих коміків Києва, ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз» на теми, які вибереш ти. А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика.

Це справжній подарунок для поціновувачів нової української комедії. Це прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Так це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом, в самому центрі Києва!

Хто ці хлопці? Це найсміливіші стендап-коміки міста Києва:

Свят Загайкевич - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро», фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі;
Сергій Липко - Двічі переможець шоу Розсміши Коміка;
Дядя Женя - найстаріший стендап комік Києва;
Настя Дерська - переможниця шоу «Розсміши Коміка», а також фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV;
Сергій Степанісько - «Перлина» української комедії;
Максим Коновал - переможець Стендап Шоу на Новому Каналі.

В іншому, все як завжди на Підпільному: кожен може стати частиною виступу і все таке ... Ми б розповіли вам ще щось, але це «Підпільний Стендап». Все під грифом «секретно». Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального. Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Обмеження за віком 18+

Схожі події

Перша гра Одеської Ліги Сміху 26 травня 19:00, Вт Перша гра Одеської Ліги Сміху Одеса, Український театр від 80 грн. Перша гра Одеської Ліги Сміху Вже не хочу 26 травня Перша гра Одеської Ліги Сміху Український театр Придбати Сольный стендап Натальи Гариповой Подію скасовано 26 квітня 19:00, Нд Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать" Київ, Bel etage від 180 грн. Сольный стендап Натальи Гариповой Вже не хочу 26 квітня Сольный стендап Натальи Гариповой "Я же мать" Bel etage Придбати ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ГУТИНА. ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ. СПЕЦИАЛЬНЫЕ ГОСТИ 22 травня 20:00, Пт ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ГУТИНА. ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ. СПЕЦИАЛЬНЫЕ ГОСТИ Online-трансляція, Online-трансляция від 192 грн. ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ГУТИНА. ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ. СПЕЦИАЛЬНЫЕ ГОСТИ Вже не хочу 22 травня ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ГУТИНА. ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ. СПЕЦИАЛЬНЫЕ ГОСТИ Online-трансляция Придбати Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 1 Подія Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 30.05 - 30.05.2020