Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск

21 грудня 2018, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві - фото №1 Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві
Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві - фото №2 Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві афіша
Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві - фото №3 Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві квитки
Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві - фото №4 Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві - фото №5 Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві фото
Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві - фото №6 Підпільний Стендап XL. Новорічний випуск у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап XL?

1. Авторський гумор
2. Новорічний концерт
3. Найсміливіший стендап-проект України

Пані та панове, леді та джентльмени, честь маємо запросити вас на унікальну подію - Підпільний Стендап XL: Новорічний випуск! Це неймовірне дійство, яке точно тобі сподобається! Це прекрасний варіант провести рік, що минає, зі сміхом і веселощами.

Уже 21 грудня в Будинку Кіно - великий новорічний стендап-концерт! Ми чекаємо саме на тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжні новорічні дива! Крім смішного і сміливого матеріалу від кращих коміків Києва, ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цьому вечору додасть жива музика!

Це справжній подарунок для поціновувачів нової української комедії. Це прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Це може бути твій найкращий новорічний корпоратив.

Хто буде дарувати комедію в цей вечір? Це найсміливіші стендап-коміки міста Києва:
· Свят Загайкевич - творець «Підпільного», фіналіст «Стендап Шоу» на Новому Каналі;
· Сергій Липко - двічі переможець шоу «Розсміши Коміка»;
· Дядя Женя - найстаріший стендап-комік Києва;
· Антон Тимошенко - абсолютний переможець шоу «Розсміши Коміка»;
· Макс Вишинський - автор популярних ТВ-шоу, переможець шоу «Розсміши Коміка»;
· Настя Дєрская - переможниця шоу «Розсміши Коміка», а також фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV;
· Андрій Щегель - найбільш лисий і скандальний комедіант, який клав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець фестивалю «Інді.Коміки 2016».

В іншому, все як завжди на підпільному: кожен може стати частиною виступу і все таке... Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального. Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. 24 серпня 16:00, Сб Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Одеса, Театр музкомедії від 250 грн. Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Вже не хочу 24 серпня Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Театр музкомедії Придбати Жіночий Квартал 24 липня 20:00, Ср Жіночий Квартал Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Жіночий Квартал Вже не хочу 24 липня Жіночий Квартал Літній театр Морвокзал Придбати Ліга сміху. Літній кубок 26 липня 18:00, Пт Ліга сміху. Літній кубок Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Ліга сміху. Літній кубок Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Літній кубок Літній театр Морвокзал Придбати