Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель

29 березня 2019, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель?

1. Авторський Гумор.
2. Нова програма.
3. Жива музика.

Пані та панове, леді і джентльмени! 29 березня в Будинку Кіно новий сольний концерт - Андрій Щегель «Саме час»! Це неймовірне дійство!

Сольний концерт Андрія Щегеля «Саме час» - це дві години добірної комедії, а також самих непередбачуваних і сміливих роздумів про життя. Це той випадок коли після двох годин безперервного сміху ти вийдеш із залу з відчуттям чогось корисного. Ти зрозумієш що там був посил і їжа для роздумів!

Нести це послання буде Андрій Щегель - самий лисий, скандальний і андерграундний комедіант. Один з найпопулярніших стендап комедіантів України. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій». Улюбленець публіки, володар ангельської посмішки і диявольської сили слова.

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро» - Свят Загайкевич!

Чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжнє диво! Крім самого смішного і сміливого матеріалу ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика.

Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального.

Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Схожі події

Лесь Подерв'янський 12 грудня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський Київ, Центральний будинок офіцерів від 250 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 12 грудня Лесь Подерв'янський Центральний будинок офіцерів Придбати STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ 03 грудня 19:00, Вт STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 грн. STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ Вже не хочу 03 грудня STAND-UP in UA. ДМИТРО РОМАНОВ Центральний будинок офіцерів Придбати Ліга Сміху. Фінал 2019 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Фінал 2019 Одеса, Театр музкомедії від 200 грн. Ліга Сміху. Фінал 2019 Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Фінал 2019 Театр музкомедії Придбати DIZEL SHOW DIZEL SHOW 2 Події DIZEL SHOW 28.11 - 29.11.2019