Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель

11 січня 2019, Пт. 20:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві фото
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №6 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап XL з Андрієм Щегелем?

1. Авторський гумор
2. Смілива комедія
3. Найбільший стендап-проект України

Пані та панове, леді та джентльмени! 12 січня в Будинку Кіно ми повторюємо унікальний сольний концерт - Андрій Щегель «Нечуване»!

Це неймовірне дійство! Чекаємо саме на тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжнє диво! Крім смішного і сміливого матеріалу, ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика!

Сольний концерт Андрія Щегеля «Нечуване» - це дві години добірної комедії, а також найбільш непередбачуваних і сміливих роздумів про життя. Це той випадок, коли після двох годин безперервного сміху ти вийдеш із залу з відчуттям чогось корисного. Ти зрозумієш, що там був посил і їжа для роздумів!

Нести цей посил буде Андрій Щегель - найбільш лисий, скандальний і андерграундний комедіант. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап-вечірок, переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій». Улюбленець публіки, володар ангельської усмішки і диявольської сили слова.

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро» - Свят Загайкевич!

Андрій Щегель «Нечуване» - відмінний подарунок для всіх поціновувачів нової української комедії, а так само прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Так, це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і дасть заряд енергії та гумору на всю зиму. Ти просто не можеш його пропустити!

В іншому все як завжди на Підпільному - кожен може стати частиною виступу і все таке... Ми б розповіли вам ще щось, але це «Підпільний Стендап». Все під грифом «секретно». Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального. Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!