Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель

11 січня 2019, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві фото
Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві - фото №6 Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап XL з Андрієм Щегелем?

1. Авторський гумор
2. Смілива комедія
3. Найбільший стендап-проект України

Пані та панове, леді та джентльмени! 12 січня в Будинку Кіно ми повторюємо унікальний сольний концерт - Андрій Щегель «Нечуване»!

Це неймовірне дійство! Чекаємо саме на тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжнє диво! Крім смішного і сміливого матеріалу, ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика!

Сольний концерт Андрія Щегеля «Нечуване» - це дві години добірної комедії, а також найбільш непередбачуваних і сміливих роздумів про життя. Це той випадок, коли після двох годин безперервного сміху ти вийдеш із залу з відчуттям чогось корисного. Ти зрозумієш, що там був посил і їжа для роздумів!

Нести цей посил буде Андрій Щегель - найбільш лисий, скандальний і андерграундний комедіант. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап-вечірок, переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій». Улюбленець публіки, володар ангельської усмішки і диявольської сили слова.

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро» - Свят Загайкевич!

Андрій Щегель «Нечуване» - відмінний подарунок для всіх поціновувачів нової української комедії, а так само прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Так, це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і дасть заряд енергії та гумору на всю зиму. Ти просто не можеш його пропустити!

В іншому все як завжди на Підпільному - кожен може стати частиною виступу і все таке... Ми б розповіли вам ще щось, але це «Підпільний Стендап». Все під грифом «секретно». Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального. Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Схожі події

Підпільний Стендап: XL 24 лютого 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Київ, Bel etage від 200 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 24 лютого Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати Stand-Up in UA. Слава Комісаренко 15 березня 19:00, Пт Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Вже не хочу 15 березня Stand-Up in UA. Слава Комісаренко Палац культури КПІ Придбати Фестиваль Київської Ліги Сміху 03 березня 18:00, Нд Фестиваль Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Фестиваль Київської Ліги Сміху Вже не хочу 03 березня Фестиваль Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ліга Сміху. Ювілейний тур 01 березня 20:00, Пт Ліга Сміху. Ювілейний тур Харків, Палац студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого від 150 грн. Ліга Сміху. Ювілейний тур Вже не хочу 01 березня Ліга Сміху. Ювілейний тур Палац студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого Придбати