Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель

1 вересня 2018, Сб. 20:00
Дом Кино Київ, ул. Саксаганского, 6
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель?

1. Чудовий подарунок для всіх поціновувачів нової української комедії і прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом.
2. Цей стендап без купюр.
3. Колишніми після почутого ви вже не будете!

Пані та панове, леді і джентльмени, 1 вересня в Будинку Кіно унікальна подія - Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель!

Ми запрошуємо тебе зустріти осінь на найбільшому сольному стендап-концерті України. Це неймовірне дійство, яке точно тобі сподобається! Ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжнє диво! Крім самого смішного і сміливого матеріалу, ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика!

Сольний концерт Андрія Щегель «Нечуване» - це займе дві години добірної комедії, а так же самих непередбачуваних і сміливих роздумів про життя. Це той випадок коли після двох годин безперервного сміху ти вийдеш із залу з відчуттям чогось корисного. Ти зрозумієш, що там був посил і їжа для роздумів.

Нести це послання буде Андрій Щегель - самий лисий, скандальний і андерграундний комедіант. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій». Улюбленець публіки, володар ангельської посмішки і диявольської сили слова.

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро» - Свят Загайкевич.

Андрій Щегель «Нечуване» -

В іншому все як завжди на Підпільному: кожен може стати частиною виступу і все таке. Ми б розповіли вам ще щось, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом «секретно».

Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального. Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!