Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель

29 березня 2019, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель?

1. Авторський Гумор.
2. Нова програма.
3. Жива музика.

Пані та панове, леді і джентльмени! 29 березня в Будинку Кіно новий сольний концерт - Андрій Щегель «Саме час»! Це неймовірне дійство!

Сольний концерт Андрія Щегеля «Саме час» - це дві години добірної комедії, а також самих непередбачуваних і сміливих роздумів про життя. Це той випадок коли після двох годин безперервного сміху ти вийдеш із залу з відчуттям чогось корисного. Ти зрозумієш що там був посил і їжа для роздумів!

Нести це послання буде Андрій Щегель - самий лисий, скандальний і андерграундний комедіант. Один з найпопулярніших стендап комедіантів України. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій». Улюбленець публіки, володар ангельської посмішки і диявольської сили слова.

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро» - Свят Загайкевич!

Чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжнє диво! Крім самого смішного і сміливого матеріалу ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика.

Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального.

Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Схожі події

Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 2 Події Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 4.07 - 16.07.2020 Дооовга імпровізація Воробушка 16 липня 19:30, Чт Дооовга імпровізація Воробушка Київ, ЮБК від 300 грн. Дооовга імпровізація Воробушка Вже не хочу 16 липня Дооовга імпровізація Воробушка ЮБК Придбати Стендап в P2B BAR 05 липня 19:00, Нд Стендап в P2B BAR Київ, P2B Bar від 200 грн. Стендап в P2B BAR Вже не хочу 05 липня Стендап в P2B BAR P2B Bar Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020