Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель

29 березня 2019, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №1 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №2 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві афіша
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №3 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві квитки
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №4 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві на concert.ua
Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві - фото №5 Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап: XL. Андрій Щегель?

1. Авторський Гумор.
2. Нова програма.
3. Жива музика.

Пані та панове, леді і джентльмени! 29 березня в Будинку Кіно новий сольний концерт - Андрій Щегель «Саме час»! Це неймовірне дійство!

Сольний концерт Андрія Щегеля «Саме час» - це дві години добірної комедії, а також самих непередбачуваних і сміливих роздумів про життя. Це той випадок коли після двох годин безперервного сміху ти вийдеш із залу з відчуттям чогось корисного. Ти зрозумієш що там був посил і їжа для роздумів!

Нести це послання буде Андрій Щегель - самий лисий, скандальний і андерграундний комедіант. Один з найпопулярніших стендап комедіантів України. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок, переможець фестивалю «Інді Коміки 2016» в номінації «Приз глядацьких симпатій». Улюбленець публіки, володар ангельської посмішки і диявольської сили слова.

Ведучий вечора - творець «Підпільного» і тих самих жартів «про метро» - Свят Загайкевич!

Чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжнє диво! Крім самого смішного і сміливого матеріалу ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік складає жарти «тут і зараз», на теми, які вибереш ти! А нотки ексклюзивності цього вечора додасть жива музика.

Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального.

Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ваня Усович. великий Stand Up Подію скасовано 20 липня 19:00, Сб Ваня Усович. великий Stand Up Одеса, Одеська обласна філармонія від 130 грн. Ваня Усович. великий Stand Up Вже не хочу 20 липня Ваня Усович. великий Stand Up Одеська обласна філармонія Придбати Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. 24 серпня 16:00, Сб Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Одеса, Театр музкомедії від 250 грн. Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Вже не хочу 24 серпня Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Театр музкомедії Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати