Підпільний Стендап в Ірпені

12 жовтня 2018, Пт. 19:00
Центральний будинок культури Ірпінь , вул. Соборна, 183
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №1 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №2 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №3 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №4 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №5 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап в Ірпені?

1. Колишнім ти вже не будеш
2. Нова програма
3. Вечір якісної комедії

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію, Підпільний Стендап - в місті Ірпінь! 22 вересня, в суботу, в Центральному Будинку Культури ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися!

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Та це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і ти просто не можеш його пропустити!

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно, по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли, що вони резиденти Підпільного стендапу.

Цього разу в твоєму місті виступлять найбільш зухвалі коміки столиці:
- Свят Загайкевич - творець «Підпільного» і тих самих жартів «Про метро», фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі;
- Макс Вишинський - сценарист популярних комедійних шоу, переможець шоу «Розсміши Коміка»;
- Андрій Матьорий - найбільш андерграундний і ексклюзивний комедіант, якого ви зможете почути тільки у нас, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок;
- Єгор Шатайло - переможець фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV в жанрі імпровізації Set List;
- Дядя Женя - найстаріший стендап комік Києва;
- Андрій Щегель - найбільш лисий і скандальний комедіант, який клав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець московського фестивалю «Інді.Комікі 2016».

Підпільний Стендап - це більш атмосферний і відвертий вид стендапу, де коміки розкажуть вам всі свої соковиті і жорсткі жарти. Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати.

ОБЕРЕЖНО: Колишніми після почутого ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще що то, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно. Приходьте, і дізнаєтеся все самі.

Схожі події

Stand Up in UA: Дмитро Романов 30 листопада 19:00, Пт Stand Up in UA: Дмитро Романов Палац культури КПІ, Київ від 200 грн. Stand Up in UA: Дмитро Романов Вже не хочу 30 листопада Stand Up in UA: Дмитро Романов Палац культури КПІ Придбати Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 9 Подiй Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 18.12 - 28.12.2018 Слава Комиссаренко Слава Комиссаренко 2 Події Слава Комиссаренко 14.12 - 15.12.2018 Ліворуч від розлуки, на північ від тебе 13 листопада 19:30, Вт Ліворуч від розлуки, на північ від тебе Bel etage, Київ від 149 грн. Ліворуч від розлуки, на північ від тебе Вже не хочу 13 листопада Ліворуч від розлуки, на північ від тебе Bel etage Придбати