Підпільний Стендап в Ірпені

12 жовтня 2018, Пт. 19:00
Центральний будинок культури Ірпінь , вул. Соборна, 183
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №1 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №2 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №3 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №4 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №5 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап в Ірпені?

1. Колишнім ти вже не будеш
2. Нова програма
3. Вечір якісної комедії

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію, Підпільний Стендап - в місті Ірпінь! 22 вересня, в суботу, в Центральному Будинку Культури ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися!

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Та це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і ти просто не можеш його пропустити!

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно, по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли, що вони резиденти Підпільного стендапу.

Цього разу в твоєму місті виступлять найбільш зухвалі коміки столиці:
- Свят Загайкевич - творець «Підпільного» і тих самих жартів «Про метро», фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі;
- Макс Вишинський - сценарист популярних комедійних шоу, переможець шоу «Розсміши Коміка»;
- Андрій Матьорий - найбільш андерграундний і ексклюзивний комедіант, якого ви зможете почути тільки у нас, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок;
- Єгор Шатайло - переможець фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV в жанрі імпровізації Set List;
- Дядя Женя - найстаріший стендап комік Києва;
- Андрій Щегель - найбільш лисий і скандальний комедіант, який клав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець московського фестивалю «Інді.Комікі 2016».

Підпільний Стендап - це більш атмосферний і відвертий вид стендапу, де коміки розкажуть вам всі свої соковиті і жорсткі жарти. Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати.

ОБЕРЕЖНО: Колишніми після почутого ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще що то, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно. Приходьте, і дізнаєтеся все самі.