Підпільний Стендап в Ірпені

12 жовтня 2018, Пт. 19:00
Центральний будинок культури Ірпінь , вул. Соборна, 183
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №1 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №2 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №3 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №4 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №5 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап в Ірпені?

1. Колишнім ти вже не будеш
2. Нова програма
3. Вечір якісної комедії

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію, Підпільний Стендап - в місті Ірпінь! 22 вересня, в суботу, в Центральному Будинку Культури ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися!

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Та це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і ти просто не можеш його пропустити!

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно, по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли, що вони резиденти Підпільного стендапу.

Цього разу в твоєму місті виступлять найбільш зухвалі коміки столиці:
- Свят Загайкевич - творець «Підпільного» і тих самих жартів «Про метро», фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі;
- Макс Вишинський - сценарист популярних комедійних шоу, переможець шоу «Розсміши Коміка»;
- Андрій Матьорий - найбільш андерграундний і ексклюзивний комедіант, якого ви зможете почути тільки у нас, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок;
- Єгор Шатайло - переможець фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV в жанрі імпровізації Set List;
- Дядя Женя - найстаріший стендап комік Києва;
- Андрій Щегель - найбільш лисий і скандальний комедіант, який клав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець московського фестивалю «Інді.Комікі 2016».

Підпільний Стендап - це більш атмосферний і відвертий вид стендапу, де коміки розкажуть вам всі свої соковиті і жорсткі жарти. Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати.

ОБЕРЕЖНО: Колишніми після почутого ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще що то, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно. Приходьте, і дізнаєтеся все самі.

Схожі події

Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ваня Усович. Великий StandUp 10 лютого 19:00, Нд Ваня Усович. Великий StandUp Одеса, Одеська обласна філармонія від 90 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 10 лютого Ваня Усович. Великий StandUp Одеська обласна філармонія Придбати Ваня Усович. Великий StandUp 11 лютого 19:00, Пн Ваня Усович. Великий StandUp Харків, ТКЦ (малый зал ХНАТОБ) від 180 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 11 лютого Ваня Усович. Великий StandUp ТКЦ (малый зал ХНАТОБ) Придбати Ваня Усович. Великий StandUp 12 лютого 19:00, Вт Ваня Усович. Великий StandUp Дніпро, БК Машинобудівельників від 90 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 12 лютого Ваня Усович. Великий StandUp БК Машинобудівельників Придбати