Підпільний Стендап в Ірпені

12 жовтня 2018, Пт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №1 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №2 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №3 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №4 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №5 picture
Підпільний Стендап в Ірпені в Ірпені - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на Підпільний Стендап в Ірпені?

1. Колишнім ти вже не будеш
2. Нова програма
3. Вечір якісної комедії

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію, Підпільний Стендап - в місті Ірпінь! 22 вересня, в суботу, в Центральному Будинку Культури ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб добряче посміятися!

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Та це просто шикарний вечір, який продовжить твоє життя сміхом і ти просто не можеш його пропустити!

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно, по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли, що вони резиденти Підпільного стендапу.

Цього разу в твоєму місті виступлять найбільш зухвалі коміки столиці:
- Свят Загайкевич - творець «Підпільного» і тих самих жартів «Про метро», фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі;
- Макс Вишинський - сценарист популярних комедійних шоу, переможець шоу «Розсміши Коміка»;
- Андрій Матьорий - найбільш андерграундний і ексклюзивний комедіант, якого ви зможете почути тільки у нас, учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших підпільних стендап вечірок;
- Єгор Шатайло - переможець фестивалю Internatoinal StandUp Comedy Week in KIEV в жанрі імпровізації Set List;
- Дядя Женя - найстаріший стендап комік Києва;
- Андрій Щегель - найбільш лисий і скандальний комедіант, який клав на всі нагороди і номінації. Але тим не менш, переможець московського фестивалю «Інді.Комікі 2016».

Підпільний Стендап - це більш атмосферний і відвертий вид стендапу, де коміки розкажуть вам всі свої соковиті і жорсткі жарти. Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати.

ОБЕРЕЖНО: Колишніми після почутого ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще що то, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом секретно. Приходьте, і дізнаєтеся все самі.

Схожі події

Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Ліга сміху. Літній кубок 26 липня 18:00, Пт Ліга сміху. Літній кубок Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Ліга сміху. Літній кубок Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Літній кубок Літній театр Морвокзал Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати