Поетичний диптих

17 липня 2019, Ср. 18:00
Театр на Чайній Одеса, вул. Маразліївська, 34а
від 75 грн.
від 75 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Поетичний диптих»?

1. Насолодитися фантастичним тандемом поезії і музики.
2. Моновистава - вищий пілотаж актора і справжнє диво для публіки.
3. Незвичайна постановка змусить задуматися і дозволить не раз посміхнутися.

17 липня в Театрі на Чайної моноспектакль актриси Юлії Матросової «Поетичний диптих». Жанр постановки передбачає максимальне емоційне єднання актора і глядача. Приходьте і відчуйте на собі.

У першій частині музично-поетичного спектаклю - лірика приголомшливою української поетеси Ліни Костенко на музику Ольги Богомолець. Друга частина постановки заснована на чудових творах з творчої скарбнички Марини Цвєтаєвої. Це роботи-присвяти поетам Срібного століття.

У другій частині моновистави звучать романси різних композиторів на вірші Цвєтаєвої.

Перша частина вистави виконується українською мовою, друга - російською.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Ліки від депресії 20 липня 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 20 липня Ліки від депресії Російський театр Придбати