Поїзд Одеса-Мама 2

3 жовтня 2019, Чт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Глядачеві завжди приємно, коли йому нагадують, що таке хороша комедія, а нова суперкомедія від творців гучних в минулому вистав "Поїзд Одеса-Мама" і "Ураган на ім'я Одеса" вразить Вас до глибини душі.

У порівнянні з попередніми спектаклями рівень гумору підніметься на нову планку. У головних ролях блискучі актори нашого часу - Олег Філімонов, Руслана Писанка, Віктор Андрієнко. Цього разу до цілої плеяди талановитих артистів додадуться переможниця шоу «Голос України. Діти »Аня Ткач і учасник« Джентльмен-шоу »Яків Гопп!

У постановці Ви знайдете всі відповіді на Ваші запитання, про які говорять в кожній родині. Приголомшливо смішна, неймовірно гостра і актуальна на сьогоднішній день зворушлива комедія з чудовим одеським гумором! Цей геніальний спектакль змусить Вас не тільки від душі посміятися, але і гірко заплакати. Творці вистави поки тримають зміст постановки в таємниці, але обіцяють море сюрпризів і іскрометний гумор в кожній сцені.

Приходьте і отримайте заряд найчесніших і щирих емоцій!

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати