Пограбування по-одеськи

4 квітня 2020, Сб. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Пограбування по-одеськи в Одесі! Чекаємо вас 2020-04-04 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Пограбування по-одеськи на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Театр одеського колориту «Наші люди» - театрально-музичний колектив, який розповість і заспіває за Одесу, як ніхто інший.

Протягом 5-ти років творчість музикантів радує публіку. Останні 2 роки - артисти ведуть активну концертну і корпоративну діяльність, виконуючи пісні про Одесу і одеситів. Живе інструментальне звучання баяна, барабана скрипки, труби, кларнета (саксофона) труби, тромбона, бас-гітари - надають музиці справжній колорит!

Засновник і лідер групи - Ізя Майорчик (вокаліст, провідний, актор театру). Надихнувшись виходом фільму «Одного разу в Одесі», організував банду з однодумців, і за кілька років перетворив це в велику професійну команду.

Міні Моня - Вокаліст (він же Мішка Япончик).
Денис Богачев (золотий голос і золота людина), він же Ден Собчак.
І 100 кілограм харизми від нашого Коляна (Попандопло).

Ведучи активну творчу діяльність, за кілька років колектив став популярний на святкових заходах і не тільки. День у день їх музика наповнює життя одеситів яскравими фарбами. Щільно гастролюючи по багатьом містам України шоу-програма «Пограбування по-одеськи» стала однією з найвідомішою в сфері івент-індустрії міста.

5 січня 2020 року вийшов перший студійний альбом «Одеський сувенір» і кіно-кліп на пісню «Наліт», присвячений пам'яті Мішки Япончика.

5 січня 2020 року вийшов перший студійний альбом «Одеський сувенір» і кіно-кліп на пісню «Наліт», присвячений пам'яті Мішки Япончика.

24, 25, і 26-го квітня будуть знайомити зі своєю творчістю естонців. 3 концерту У Таліні і Нарви.

На початку травня мають бути гастролі з газом і піснями в Німеччині, а так само готують перший великий концертний тур по Україні. А поки що колектив готується грабувати всіх «По-одеські» 4 квітня в Філармонії! Будьте обережні, і вже купуйте квитки!