Подію скасовано

Пограбування по-одеськи

4 квітня 2020, Сб. 19:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Пограбування по-одеськи в Одесі! Чекаємо вас 2020-04-04 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Пограбування по-одеськи на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Театр одеського колориту «Наші люди» - театрально-музичний колектив, який розповість і заспіває за Одесу, як ніхто інший.

Протягом 5-ти років творчість музикантів радує публіку. Останні 2 роки - артисти ведуть активну концертну і корпоративну діяльність, виконуючи пісні про Одесу і одеситів. Живе інструментальне звучання баяна, барабана скрипки, труби, кларнета (саксофона) труби, тромбона, бас-гітари - надають музиці справжній колорит!

Засновник і лідер групи - Ізя Майорчик (вокаліст, провідний, актор театру). Надихнувшись виходом фільму «Одного разу в Одесі», організував банду з однодумців, і за кілька років перетворив це в велику професійну команду.

Міні Моня - Вокаліст (він же Мішка Япончик).
Денис Богачев (золотий голос і золота людина), він же Ден Собчак.
І 100 кілограм харизми від нашого Коляна (Попандопло).

Ведучи активну творчу діяльність, за кілька років колектив став популярний на святкових заходах і не тільки. День у день їх музика наповнює життя одеситів яскравими фарбами. Щільно гастролюючи по багатьом містам України шоу-програма «Пограбування по-одеськи» стала однією з найвідомішою в сфері івент-індустрії міста.

5 січня 2020 року вийшов перший студійний альбом «Одеський сувенір» і кіно-кліп на пісню «Наліт», присвячений пам'яті Мішки Япончика.

5 січня 2020 року вийшов перший студійний альбом «Одеський сувенір» і кіно-кліп на пісню «Наліт», присвячений пам'яті Мішки Япончика.

24, 25, і 26-го квітня будуть знайомити зі своєю творчістю естонців. 3 концерту У Таліні і Нарви.

На початку травня мають бути гастролі з газом і піснями в Німеччині, а так само готують перший великий концертний тур по Україні. А поки що колектив готується грабувати всіх «По-одеські» 4 квітня в Філармонії! Будьте обережні, і вже купуйте квитки!

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! 12 липня 19:00, Нд Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Київ, Surf OLO Club від 200 грн. Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Вже не хочу 12 липня Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Surf OLO Club Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 15 липня 20:00, Ср Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Одеса, Літній театр від 200 грн. Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Вже не хочу 15 липня Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Літній театр Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020