Джазовий концерт Pokaz trio

7 червня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 198 грн.
від 198 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Pokaz Trio?

1. Джаз ніколи не вийде з моди.
2. Pokaz Trio – справжні професіонали, в чиїх жилах тече jazz.
3. Літо, жива музика і одеська гостинність кращий рецепт гарного настрою.

7 липня в Urban Music Hall виступлять учасники українського джазового колективу Pokaz Trio.

Однією з «родзинок» живих виступів тріо Андрія Показа є поєднання музики і візуального мистецтва. Тому концерти колективу для глядача - це завжди захоплива подорож в барвистий світ і повне занурення в атмосферу. Кожен отримує безцінний досвід спілкування з талановитими музикантами і нові яскраві враження.

Засновником українського джазового тріо є одесит Андрій Показ. Захоплення талановитого піаніста і композитора перетворилося в успішний проект Pokaz Trio. Сьогодні музиканти грають на всіх знакових фестивалях (Odessa Jazz Fest, Jazz Koktebel), а також є резидентами багатьох джем сейшенів Одеси.

Особлива подача музики Pokaz Trio дозволяє слухачеві повністю відволіктися від буденності та щиро співпереживати кожній емоції, вкладеній в звучання музичних інструментів. Але розповісти - мало, треба чути!

Учасники Pokaz Trio: Андрій Показ - фортепіано
Євген Мирмир - бас
Яків Тарунцов - ударні

Наступні зупинки: Киев - 08/06 КВЦ Парковый Львов - 28/06 Leopolis Jazz Festival

Чекаємо на вас!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати