Pol Solonar - Концерт неокласичної музики

8 вересня 2019, Нд. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Pol Solonar - Концерт неокласичної музики в Одесі - фото №1 picture
Pol Solonar - Концерт неокласичної музики в Одесі - фото №2 picture
Pol Solonar - Концерт неокласичної музики в Одесі - фото №3 picture

Про подiю

Вперше в Одесі! Поль Солонар, композитор і піаніст — один з найвпливовіших представників неокласичної музики в країні, зіграє сольний концерт в Urban Music Hall.

За 15 років Поль встиг попрацювати з величезною кількістю артистів, серед яких the HARDKISS, LAMA, Мачете, Green Grey, Монатік, ALLOISE, Олександр Рибак, Олег Скрипка, Наталія Могилевська та ін.

Його музика давно відома не тільки в Україні, але і в інших країнах Європи і СНД, часто використовується в театрі і кіно.

У 2015 спільно з Монатіком написав саундтрек до фільму "По той бiк" українських режисерів братів Литвиненко.

У 2016 році написав музику до мюзиклу "DRACULA VLAD: історія кохання", який успішно гастролює по містах України та СНД.

У 2018 році успішно презентував сольний альбом MELANCHOLY в Мілані, а тепер композиції з цього альбому може почути і одеська публіка.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 150 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати