19 червня 2018, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 1050 грн.
від 1050 грн.

Галерея

Поліграф Шарикоff у Києві - фото №1 picture
Поліграф Шарикоff у Києві - фото №2 picture
Поліграф Шарикоff у Києві - фото №3 picture
Поліграф Шарикоff у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Поліграфа Шарикоff?

1. Ви занудьгували по ретроспективним міським романсfv?
2. Хочеться, щоб ось прям як в 60-80-е: красиві дівчата в кльошованих сукнях і чоловіки такі підтягнуті в картатих кепочках, в'язаних кофтинах або жакетах з костюма-трійки?
3. Є ностальгія?

19 червня мегаоригінальний «Поліграф Шарикоff» дасть концерт в CARIBBEAN club! Це буде VIP-шоу! Зустрічайте колоритні композиції від Серьоги в новому образі. «Поліграф ШарікOFF» вже не раз встиг зробити фурор. Тепер він знову з нами разом з програмою «Золотих хітів».

10 років тому Серьога, здавалося б, розпрощався з репом. Численні прохання про повернення «хлопчини в кепці» зустрічали виразне мовчання. І все-таки довгоочікуваний камбек відбувся. Причому відразу ж у двох іпостасях - Поліграф ШарікOFF і SERYOGA.

Саме в першому сценічному образі співака відчувається Серьога минулих часів. Тут і спортивні частівки, і дух міського романсу, і беззмінний акордеон, і навіть така знайома фірмова кепка. Треки «Какао белого цвета» і «Харизма» користуються популярністю, а кліпи розлітаються, як віруси в інтернеті.

Тому на концерті вас чекає найчистіше задоволення. Захід обіцяє дуже багато гарної музики. Крім уже названих пісень, ви почуєте «Гелик Вані», «Только секс» і, звичайно ж, неповторний «Черный Бумер» з хором і оркестром.

Ловіть відмінний настрій і добру музику! Відчуйте, як вас «мурашить», тим більше вдома посидіти ви ще встигнете! Чекаємо всіх на концерті!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати