21 серпня 2019, Ср. 22:00
ITAKA Beach Resort & Night Club Одеса, пляж «Аркадия», 4
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Поліграфа Шарикоff?

1. Ви занудьгували по ретроспективним міським романсfv?
2. Хочеться, щоб ось прям як в 60-80-е: красиві дівчата в кльошованих сукнях і чоловіки такі підтягнуті в картатих кепочках, в'язаних кофтинах або жакетах з костюма-трійки?
3. Є ностальгія?

21 серпня мегаоригінальний «Поліграф Шарикоff» дасть концерт в ITAKA! Це буде VIP-шоу! Зустрічайте колоритні композиції від Серьоги в новому образі. «Поліграф ШарікOFF» вже не раз встиг зробити фурор. Тепер він знову з нами разом з програмою «Золотих хітів».

10 років тому Серьога, здавалося б, розпрощався з репом. Численні прохання про повернення «хлопчини в кепці» зустрічали виразне мовчання. І все-таки довгоочікуваний камбек відбувся. Причому відразу ж у двох іпостасях - Поліграф ШарікOFF і SERYOGA.

Саме в першому сценічному образі співака відчувається Серьога минулих часів. Тут і спортивні частівки, і дух міського романсу, і беззмінний акордеон, і навіть така знайома фірмова кепка. Треки «Какао белого цвета» і «Харизма» користуються популярністю, а кліпи розлітаються, як віруси в інтернеті.

Тому на концерті вас чекає найчистіше задоволення. Захід обіцяє дуже багато гарної музики. Крім уже названих пісень, ви почуєте «Гелик Вані», «Только секс» і, звичайно ж, неповторний «Черный Бумер» з хором і оркестром.

Ловіть відмінний настрій і добру музику! Відчуйте, як вас «мурашить», тим більше вдома посидіти ви ще встигнете! Чекаємо всіх на концерті!