Полліанна

4 березня 2018, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Галерея

Полліанна у Рівному - фото №1 picture
Полліанна у Рівному - фото №2 picture
Полліанна у Рівному - фото №3 picture
Полліанна у Рівному - фото №4 picture
Полліанна у Рівному - фото №5 picture
Полліанна у Рівному - фото №6 picture
Полліанна у Рівному - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Полліанна?

1. Звичайна дівчинка змінює життя похмурого, сірого містечка
2. Щоб знайти рівненську Полліанну, театр провів кастинг. Саме так із 35 претенденток обрали 10-річну Ольгу Боровець
3. Вистава про те, як дитина здатна змінити світогляд дорослого

Усім нам чогось не вистачає. Ми відчуваємо пекучу образу, гірке розчарування і заздрість, коли не отримуємо те, на що, на нашу думку, заслуговуємо. Можна, звичайно, продовжувати жаліти себе. А можна змінити світ, як це зробила дівчинка на ім'я Полліанна!

Полліанна - звичайна десятирічна дитина. І її життя далеко не безтурботне. Мати, а потім батько - бідний парафіяльний священик - померли, і тепер дівчинці доведеться жити у тітки. Стара буркотлива пані абсолютно не в захваті від такого тягаря і навіть не збирається зривати свою зневагу.

У такій ситуації навіть дорослий опустив би руки. Але не дівчинка з яскравими веснянками і тонкими косичками! Полліанна не тільки створила свій власний спосіб завжди радіти життю, але і поділилася ним з усіма жителями містечка, навіть найбільш безнадійними.

Вистава В. Петрова навчить усіх нас дивитися на життя під правильним кутом, не залишаючи ні шансу похмурим думкам! «Полліанна» - це добра, яскрава історія, яка подарує вам величезний заряд енергії, яким ви зможете щедро поділитися з оточуючими.

Ролі виконали: О. Боровець, А. Луценко, О. Кисіль та інші

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати