Дивакуватий Журден 12+

22 березня 2019, Пт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 90 грн.
від 90 грн.

Галерея

Дивакуватий Журден 12+ у Києві - фото №1 Дивакуватий Журден 12+ у Києві
Дивакуватий Журден 12+ у Києві - фото №2 Дивакуватий Журден 12+ у Києві афіша
Дивакуватий Журден 12+ у Києві - фото №3 Дивакуватий Журден 12+ у Києві квитки
Дивакуватий Журден 12+ у Києві - фото №4 Дивакуватий Журден 12+ у Києві на concert.ua
Дивакуватий Журден 12+ у Києві - фото №5 Дивакуватий Журден 12+ у Києві фото
Дивакуватий Журден 12+ у Києві - фото №6 Дивакуватий Журден 12+ у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Дивакуватий Журден»?

1. До вашої уваги – класика комедії, яка не втратила актуальності й сьогодні.
2. Постановка вкотре нагадає про те, як важливо при будь-яких обставинах залишатися собою.
3. Талановита гра акторів, чудовий сюжет – і вечір вдався!

Театр на Подолі представляє комедію «Дивакуватий Журден». Жива іронія, смішні безглуздості, відчайдушні прагнення головного героя стати дворянином – постановка покращить настрій кожному!

В основі вистави – сюжет п'єси Мольєра «Міщанин-шляхтич». Написана більше чотирьох століть тому робота зачіпає теми, які залишаються живими і для сучасного суспільства.

Автори пропонують свою адаптацію відомої п'єси. Комедія знову розкриє глядачеві, якою смішною може стати людина в гонитві за статусом. Чомусь повага в суспільстві, на думку деяких, – та чеснота, заради якої варто зрадити себе. Але, намагаючись влізти в чужу шкуру, людина часто втрачає своє «я».

Головний герой п'єси до останнього має надію стати представником еліти, нехай і з міщанським минулим. Він розучує правила етикету, прагне навчиться співу й танцям... Але під удаваним світським ореолом виглядає тільки смішним.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Дивакуватий Журден 12+

12 травня 2019 18:00

Київський драматичний театр на Подолі, Київ

Перейти до опису
від 90 грн.

Схожі події

Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Батерфляй - Заборонені кольори 27 квітня 18:00, Сб Батерфляй - Заборонені кольори Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. Батерфляй - Заборонені кольори Вже не хочу 27 квітня Батерфляй - Заборонені кольори Палац культури "Молодіжний" Придбати О Два 29 квітня 18:30, Пн О Два Маріуполь, Палац культури "Молодіжний" від 100 грн. О Два Вже не хочу 29 квітня О Два Палац культури "Молодіжний" Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати