польська кров

20 вересня 2019, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Прем'єра класичної оперети «Польська кров» Оскара Недбаєв на лібрето Лео Стейна відбулася 25 жовтня 1913 року в Карл-театрі в Відні.

«Оперета мала шалений успіх в перші роки появи на сцені і має велику європейську популярність сьогодні - входить в ТОП-10 оперет Європи.

Граф Болеслав Баранський (Болл) веде досить легковажну життя і близький до розорення. Його знайомий, поміщик Ян Зарембо, хотів би йому допомогти, але не бажає викидати гроші на вітер. А ось видати за графа свою дочку Хелену він був би не проти: дочки не завадить титул, а в тому, що їй вдасться приборкати чоловіка-вертопраха, батько не сумнівається. Хелена, в свою чергу, зачарована графом. Але Болл навідріз відмовляється одружитися: його дружина повинна бути не менше знатної, ніж він, до того ж він дуже захоплений прекрасної танцівницею Вандою.

Тоді Хелена за допомогою одного графа Броніслава Попеля влаштовується в полуразоренное графський маєток економкою під ім'ям Марина. Вона носить селянський одяг і твердою рукою наводить порядок: виганяє приятелів-нахлібників, припиняє часті пиятики, господарює.

Чим закінчиться ця смілива авантюра ви дізнаєтеся, якщо вирішите насолодитися чудовою музикою, танцями, чудовим вокалом, костюмами і декораціями, словом, якщо подивитеся оперету «Польська кров».

оперета на 3 дії з 1 антрактом

музика - О. Недбал, п'єса - Л. Стейн, переклад - Д. Джусто

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 14 липня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 14 липня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Мойсей 11 липня 20:00, Сб Мойсей Одеса, Літній театр від 50 грн. Мойсей Вже не хочу 11 липня Мойсей Літній театр Придбати