Польська кров

21 вересня 2019, Сб. 18:30
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Прем'єра класичної оперети «Польська кров» Оскара Недбаєв на лібрето Лео Стейна відбулася 25 жовтня 1913 року в Карл-театрі в Відні.

«Оперета мала шалений успіх в перші роки появи на сцені і має велику європейську популярність сьогодні - входить в ТОП-10 оперет Європи.

Граф Болеслав Баранський (Болл) веде досить легковажну життя і близький до розорення. Його знайомий, поміщик Ян Зарембо, хотів би йому допомогти, але не бажає викидати гроші на вітер. А ось видати за графа свою дочку Хелену він був би не проти: дочки не завадить титул, а в тому, що їй вдасться приборкати чоловіка-вертопраха, батько не сумнівається. Хелена, в свою чергу, зачарована графом. Але Болл навідріз відмовляється одружитися: його дружина повинна бути не менше знатної, ніж він, до того ж він дуже захоплений прекрасної танцівницею Вандою.

Тоді Хелена за допомогою одного графа Броніслава Попеля влаштовується в полуразоренное графський маєток економкою під ім'ям Марина. Вона носить селянський одяг і твердою рукою наводить порядок: виганяє приятелів-нахлібників, припиняє часті пиятики, господарює.

Чим закінчиться ця смілива авантюра ви дізнаєтеся, якщо вирішите насолодитися чудовою музикою, танцями, чудовим вокалом, костюмами і декораціями, словом, якщо подивитеся оперету «Польська кров».

оперета на 3 дії з 1 антрактом

музика - О. Недбал, п'єса - Л. Стейн, переклад - Д. Джусто

Інші дати

Польська кров

03 жовтня 2019 18:30

Театр музкомедії, Одеса

Перейти до опису
від 40 грн.

Польська кров

05 жовтня 2019 18:30

Театр музкомедії, Одеса

Перейти до опису
від 40 грн.

Схожі події

Мауглі 22 вересня 12:00, Нд Мауглі Одеса, Театр юного глядача від 60 грн. Мауглі Вже не хочу 22 вересня Мауглі Театр юного глядача Придбати Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Маленький Донні, який переміг морок 22 вересня 19:00, Нд Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 22 вересня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати захід 22 вересня 19:00, Нд захід Одеса, Російський театр від 60 грн. захід Вже не хочу 22 вересня захід Російський театр Придбати