Польська кров

21 вересня 2019, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Прем'єра класичної оперети «Польська кров» Оскара Недбаєв на лібрето Лео Стейна відбулася 25 жовтня 1913 року в Карл-театрі в Відні.

«Оперета мала шалений успіх в перші роки появи на сцені і має велику європейську популярність сьогодні - входить в ТОП-10 оперет Європи.

Граф Болеслав Баранський (Болл) веде досить легковажну життя і близький до розорення. Його знайомий, поміщик Ян Зарембо, хотів би йому допомогти, але не бажає викидати гроші на вітер. А ось видати за графа свою дочку Хелену він був би не проти: дочки не завадить титул, а в тому, що їй вдасться приборкати чоловіка-вертопраха, батько не сумнівається. Хелена, в свою чергу, зачарована графом. Але Болл навідріз відмовляється одружитися: його дружина повинна бути не менше знатної, ніж він, до того ж він дуже захоплений прекрасної танцівницею Вандою.

Тоді Хелена за допомогою одного графа Броніслава Попеля влаштовується в полуразоренное графський маєток економкою під ім'ям Марина. Вона носить селянський одяг і твердою рукою наводить порядок: виганяє приятелів-нахлібників, припиняє часті пиятики, господарює.

Чим закінчиться ця смілива авантюра ви дізнаєтеся, якщо вирішите насолодитися чудовою музикою, танцями, чудовим вокалом, костюмами і декораціями, словом, якщо подивитеся оперету «Польська кров».

оперета на 3 дії з 1 антрактом

музика - О. Недбал, п'єса - Л. Стейн, переклад - Д. Джусто

Інші дати

Схожі події

Король Дроздобород 11 січня 12:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Король Дроздобород 11 січня 16:00, Сб Король Дроздобород Чернігів, Чернігівський міський Палац культури від 80 грн. Король Дроздобород Вже не хочу 11 січня Король Дроздобород Чернігівський міський Палац культури Придбати Пісочне шоу-казка Снігова Королева 21 грудня 12:00, Сб Пісочне шоу-казка Снігова Королева Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Снігова Королева Вже не хочу 21 грудня Пісочне шоу-казка Снігова Королева Будинок Кіно Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 1 Подія Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 21.12.2019