Польська кров

28 лютого 2020, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Польська кров в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-28 о 18:30 на майданчику Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса.
Ви можете купити квитки на Польська кров на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Прем'єра класичної оперети «Польська кров» Оскара Недбаєва на лібрето Лео Стейна відбулася 25 жовтня 1913 року в Карл-театрі в Відні.

«Оперета мала шалений успіх в перші роки появи на сцені і має велику європейську популярність сьогодні - входить в ТОП-10 оперет Європи.

Граф Болеслав Баранський (Болл) веде досить легковажну життя і близький до розорення. Його знайомий, поміщик Ян Зарембо, хотів би йому допомогти, але не бажає викидати гроші на вітер. А ось видати за графа свою дочку Хелену він був би не проти: дочки не завадить титул, а в тому, що їй вдасться приборкати чоловіка-вертопраха, батько не сумнівається. Хелена, в свою чергу, зачарована графом. Але Болл навідріз відмовляється одружитися: його дружина повинна бути не менше знатної, ніж він, до того ж він дуже захоплений прекрасної танцівницею Вандою.

Тоді Хелена за допомогою одного графа Броніслава Попеля влаштовується в полуразоренное графський маєток економкою під ім'ям Марина. Вона носить селянський одяг і твердою рукою наводить порядок: виганяє приятелів-нахлібників, припиняє часті пиятики, господарює.

Чим закінчиться ця смілива авантюра ви дізнаєтеся, якщо вирішите насолодитися чудовою музикою, танцями, чудовим вокалом, костюмами і декораціями, словом, якщо подивитеся оперету «Польська кров».

оперета на 3 дії з 1 антрактом

музика - О. Недбал, п'єса - Л. Стейн, переклад - Д. Джусто