поневолення любов'ю

27 вересня 2020, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 140 грн.
від 140 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 097-0774539


Лірична комедія "Поневолення любов'ю" - алхімія відчуттів і знаній.Культовий спектакль, створений за мотивами романів-бестселерів Анни Богінское "Жити Життя" і "Гріх Прощення".

Історія, яка підкорила тисячі сердець в 52 країнах світу. Талановита гра акторів, сучасні декорації, з перших хвилин захоплююча сюжетна лінія, зміна зворушливих і гумористичних сцен і несподіваний фінал - нікого не залишить байдужими.

Тривалість - 1.5 години без антракту Мова - російська
16 +

Аншлаги на прем'єрних показах в семи містах України. Сотні листів, коментарів і Сторіс в соц. мережах:

Хочу подякувати всім, хто подарував нам це свято для душі. Я відчула великий спектр емоцій від сліз до сміху, від ненависті до любові. Це було душевно, тепло і по - справжньому. Ви зробили мій вечер !!!
Була на виставі, цікава постановка і актори !!! Рекомендую. Легко виглядає глибока постановка. Дякую за чудовий вечір)
Вистава - свято! Сучасно! Стильно! Гарно! Це успіх!!! Дякую за емоції.
Дякую за вечір емоцій і сміху) браво всім причетним до цієї вистави
Дякую, велика подяка за Прекрасний вечір спектакль в Одесі))) Все було чудово, море позитивних емоцій і вражень))) Були з дружиною, дуже сподобалося)) Все просто, доступно і легко))) Щиро дякуємо)))
Півтори години на одному диханні !!!! Поневолення любов'ю-це Було круто !!!!
Приголомшлива гра акторів. Побачила афішу, заінтригувало назву, прийшла з подругою. Ми були в захваті. Спектакль вразив до глибини. Те плакали, то сміялися. Дуже красива трупа, але сценографія приголомшлива. Я не можу пригадати настільки красиву декорацію! А костюми! Обов'язково піду ще раз з подругами.
Моя дружина прихильниця романів автора купила квитки. Довелося йти, йшов як "на плаху". Думав "чергові бабські соплі", що дорівнює втрачений вечір. Але сміявся до сліз. І аплодував стоячи! Дуже несподіваний сюжет.