9 березня 2019, Сб. 12:00
від 10 грн.
від 10 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Попелюшка»?

1. На сцену вийдуть талановиті вихованці Заслуженої артистки України Світлани Антипової.
2. «Попелюшка» – це історія, яка ніколи не перестане захоплювати глядачів різного віку.
3. Балет визнаний одним із найвидатніших творінь Сергія Прокоф'єва.

9 березня в Театрі опери та балету – улюблена постановка багатьох поколінь «Попелюшка». Запрошуємо відвідати театр всією сім'єю і отримати масу яскравих вражень!

Хореограф-постановник, автор лібрето – Сергій Кочергін.
Художник-постановник – Ганна Юрко.

«Попелюшка» – класика балетного жанру і одна з кращих робіт Сергія Прокоф'єва. Твір наповнений казковою романтикою, захоплює звучанням вальсів, полонить колоритними образами.

Історія Попелюшки відома кожному з дитинства. Казка вчить вірити в дива й торжество добра над злом.

Балет за твором Шарля Перро на музику Прокоф'єва включений до репертуару багатьох знаменитих театрів. Дебютна постановка «Попелюшки» у виконанні артистів студії Світлани Антипової відбулася в 2004 році. Балет підкорює технічністю танцюристів, емоційними фарбами, по-справжньому чарівною атмосферою.

Творчі досягнення вихованців балетної студії Світлани Антипової були відзначені медалями конкурсів у Туреччині, Таїланді, Угорщині та інших країнах. Відкрийте для себе талант чудових артистів!

Тривалість вистави – 1 година 40 хвилин, з антрактом.

До зустрічі!

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати