Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой)

28 березня 2020, Сб. 12:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію. Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Чому варто піти на поставновка "Попелюшка"?

1. Чарівна історія про милу Попелюшку - улюблена казка дітвори.
2. Один з кращих балетів Сергія Прокоф'єва - прекрасний варіант дозвілля для всієї родини.
3. Виступ талановитих вихованців Світлани Антиповой подарує глядачам хвилини щастя.

У Театрі опери і балету - шедевр Сергія Прокоф'єва «Попелюшка». Постановка, яка не залишає байдужих!

На сцені - приголомшливі артисти, майбутні зірки балету: вихованці балетної студії Заслуженої артистки України Світлани Антиповой.

«Попелюшка» - твір, шановане цінителями класики і визнане однією з кращих робіт Сергія Прокоф'єва. У постановці є все: казкова атмосфера, хвилююча романтика, легкість вальсу, яскраві образи, створені Шарлем Перро, щасливий фінал. Добра історія про торжество добра над злом відома кожному.

Сьогодні балет «Попелюшка» ставиться в багатьох театрах світу. І треба відзначити високий рівень, вишуканість виконання артистами студії Світлани Антиповой. Талановиті танцюристи дарують відчуття казки і підкорюють широкою палітрою емоцій. Юні артисти виступали в різних куточках світу і вже володіють нагородами міжнародних конкурсів. Поспішайте відкрити для себе нові таланти!

Тривалість вистави - 1 год 40 хвилин, з антрактом.
Хореограф балету і автор лібрето - Сергій Кочергін.
Художник-постановник - Ганна Юрко.

Схожі події

Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Дюймовочка СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 11 квітня 11:00, Сб Дюймовочка Одеса, Український театр від 20 грн. Дюймовочка Вже не хочу 11 квітня Дюймовочка Український театр Придбати Три кота СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 11 квітня 11:00, Сб Три кота Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 50 грн. Три кота Вже не хочу 11 квітня Три кота Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати