7 жовтня 2018, Нд. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Порнофильмы у Києві - фото №1 Порнофильмы у Києві
Порнофильмы у Києві - фото №2 Порнофильмы у Києві афіша
Порнофильмы у Києві - фото №3 Порнофильмы у Києві квитки
Порнофильмы у Києві - фото №4 Порнофильмы у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Порнофильмы"?

1. Побувати на гучному панк-рок-святі.
2. Іронічні й отруйні тексти, які називають речі своїми іменами.
3. Відчути енергетичний вибух і повне занурення в безумство.

7 жовтня в клубі Atlas відбудеться крутий концерт відомої панк-рок групи "Порнофильмы". Приходь!

У творчості молодого, але вже популярного колективу можна розгледіти риси Dead Kennedys і Bad Religion, порівняти їх із ранніми The Offspring, Pennywise і Anti-Flag. Водночас тексти групи відмінно сприймаються і нашими слухачами. І на кожному концерті енергійні, ті, що працюють із повною самовіддачею музиканти дарують публіці потужний емоційний вибух і божевільний відрив.

За 10 років "Порнофильмы" випустили 10 альбомів. А платівка «Молодость и панк-рок» здобула колективу лідерські позиції серед команд, що працюють в аналогічному жанрі. До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати