«Порвали Вітрило. Висоцький »

29 січня 2020, Ср. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Порвали Парус. Висоцький »в Одеса! Чекаємо вас 2020-01-29 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на «Порвали Парус. Висоцький »на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Наше життя схоже на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі ...

Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в інший, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, плившою всупереч шторму і бурхливому вітру.

Вистава присвячена великому поетові, акторові і барду, чиї вірші і пісні донині торкаються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від спеки вічно летящої комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях живого виконання і непростій долі «іноходця» 20-го століття.

Режисер і виконавець головної ролі: МАКС ГОЛОС

Тривалість: 1 година 40 хвилин (вистава йде без антракту)