«Порвали парус. Висоцький»

29 січня 2020, Ср. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

«Порвали парус. Висоцький» в Одесі! Чекаємо на вас 29 січня о 19:00 в Українському театрі.

Ви можете купити квитки на «Порвали Парус. Висоцький »на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Наше життя схоже на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі...

Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в інший, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, плившою всупереч шторму і бурхливому вітру.

Вистава присвячена великому поетові, акторові і барду, чиї вірші і пісні донині торкаються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від спеки вічно летящої комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях живого виконання і непростій долі «іноходця» 20-го століття.

Режисер і виконавець головної ролі: МАКС ГОЛОС

Тривалість: 1 година 40 хвилин (вистава йде без антракту)

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ефект Ба 11 травня 19:00, Пн Ефект Ба Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 250 грн. Ефект Ба Вже не хочу 11 травня Ефект Ба Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати