17 листопада 2018, Сб. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Пошлая Молли у Києві - фото №1 Пошлая Молли у Києві
Пошлая Молли у Києві - фото №2 Пошлая Молли у Києві афіша
Пошлая Молли у Києві - фото №3 Пошлая Молли у Києві квитки
Пошлая Молли у Києві - фото №4 Пошлая Молли у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Пошлая Молли"?

1. Рок-артист року за версією Jagermeister Music Awards 2017
2. Відверто, прямо, без цензури
3. Улюблена пісня твоєї сестри стане і твоєю улюбленою

17 листопада відбудеться масштабний концерт нових героїв української сцени, представників напрямку мем-поп - групи Пошлая Молли.

Досить однієї назви крутого колективу, щоб зрозуміти: подія увійде в історію. «ПМ» з їх неабиякими шедеврами називають новими героями української сцени. Пише пісні для групи і виконує їх Кирило Блєдний. Так, це той самий хлопець, який створив дебютник з вельми провокаційною назвою. Альбом досі обговорюють авторитетні ресурси («Рифмы и панчи», МДК, The Flow та інші).

Сьогодні концерти групи - це повні зали і божевільні викиди енергії. Прості життєві тексти, повне нехтування цензурою знаходять виразний відгук у колі шанувальників. І коло це з кожним днем стає ширшим.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика про кохання 10 лютого 20:00, Нд Класика про кохання Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Класика про кохання Вже не хочу 10 лютого Класика про кохання Будинок Кіно Придбати Один в Каное 21 квітня 19:00, Нд Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 грн. Один в Каное Вже не хочу 21 квітня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати