15 червня 2019, Сб. 23:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Пошлая Моллі в Одесі - фото №1 Пошлая Моллі в Одесі
Пошлая Моллі в Одесі - фото №2 Пошлая Моллі в Одесі афіша
Пошлая Моллі в Одесі - фото №3 Пошлая Моллі в Одесі квитки
Пошлая Моллі в Одесі - фото №4 Пошлая Моллі в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Пошлая Моллі"?

1. Провести вечір під улюблені пісні твоєї сестри.
2. Концерт в одному з кращих клубів міста
3. Нон-стоп відрив 16+

16 червня в клубі Red Line відбудеться те, про що ти давно мрієш: повний відрив під хіти групи «Пошлая Моллі»! Там треба бути!

Досить одного назви крутого колективу, щоб зрозуміти: подія увійде в історію. Ну, а якщо додати до цього той факт, що хлопці будуть виступати в рідному місті, то розумієш: пропустити таке - найбільше зло! Ти ж цього не допустиш?

«ПМ» з їх неабиякими шедеврами називають новими героями української сцени. Пише пісні для групи і виконує їх Кирило Блідий. Так, це той самий хлопець, який створив дебютник з вельми провокаційною назвою. Альбом досі обговорюють авторитетні ресурси ( «Рими і панчі», МДК, The Flow та інші).

Сьогодні концерти групи - це повні зали і божевільні викиди енергії. Прості життєві тексти, повне нехтування цензурою знаходять виразний відгук у колі шанувальників. І коло цей з кожним днем стає все ширше. Вульгарна Моллі - образ збірний. За ним ховається типова фанатка групи, школярка, яка обов'язково прийде на концерт команди в день Останнього дзвоника.

Чекаємо всіх!

Схожі події

KAZKA 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 01 лютого 19:00, Сб Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Київ, Будинок Кіно від 140 грн. Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Вже не хочу 01 лютого Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Будинок Кіно Придбати Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати