15 червня 2019, Сб. 23:00
Red Line Одеса, Пляж Аркадія, Ліве крило
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

вульгарна Моллі в Одесі - фото №1 вульгарна Моллі в Одесі
вульгарна Моллі в Одесі - фото №2 вульгарна Моллі в Одесі афіша
вульгарна Моллі в Одесі - фото №3 вульгарна Моллі в Одесі квитки
вульгарна Моллі в Одесі - фото №4 вульгарна Моллі в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Пошлая Моллі"?

1. Провести вечір під улюблені пісні твоєї сестри.
2. Концерт в одному з кращих клубів міста
3. Нон-стоп відрив 16+

16 червня в клубі Red Line відбудеться те, про що ти давно мрієш: повний відрив під хіти групи «Пошлая Моллі»! Там треба бути!

Досить одного назви крутого колективу, щоб зрозуміти: подія увійде в історію. Ну, а якщо додати до цього той факт, що хлопці будуть виступати в рідному місті, то розумієш: пропустити таке - найбільше зло! Ти ж цього не допустиш?

«ПМ» з їх неабиякими шедеврами називають новими героями української сцени. Пише пісні для групи і виконує їх Кирило Блідий. Так, це той самий хлопець, який створив дебютник з вельми провокаційною назвою. Альбом досі обговорюють авторитетні ресурси ( «Рими і панчі», МДК, The Flow та інші).

Сьогодні концерти групи - це повні зали і божевільні викиди енергії. Прості життєві тексти, повне нехтування цензурою знаходять виразний відгук у колі шанувальників. І коло цей з кожним днем стає все ширше. Вульгарна Моллі - образ збірний. За ним ховається типова фанатка групи, школярка, яка обов'язково прийде на концерт команди в день Останнього дзвоника.

Чекаємо всіх!