Postman / Hedonism Sunset Live

27 липня 2019, Сб. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

чому варто піти на концерт Postman на Hedonism Sunset Live?

1. Відвідати живий виступ яскравого артиста.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

Postman (справжнє ім’я Костянтин Почтар, вокаліст київської рок-групи 5 Vymir) - український музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів.

Автор і виконавець пісні “Київські Вулиці”. У доробку музиканта 3 ЕР, 1 повноформатний альбом і більше, ніж 120 концертів у 10 країнах Європи з 2016 року. Postman виконує пісні англійською і українською мовами. Хоч музика Костянтина Почтаря здебільшого легка і безтурботна, у текстах підіймаються складні і важливі теми. Postman є чутливим і уважним спостерігачем щоденного життя, в центрі якого стосунки між людьми, суспільні і особисті протиріччя, пошук свого покликання і місця. Костянтин Почтар вважає своїм ідейним натхненником Германа Гессе. На творчість музиканта суттєво повпливала музика 60-х, зокрема Донован, Нік Дрейк, CSNY.

З 2017 року Postman активно гастролює Європою - разом з Оксаною Забужко він представив Україну на фестивалі Ars-Cameralis у Катовіцах, виступав на одній сцені з Flunk, Warhaus, Neil Halstead (Slowdive), Seafret. Паралельно у складі групи 5 Vymir минулого року відіграв на найбільших фестивалях України і випустив альбом “Нові Імена”, що увійшов у числені топи кращих українських платівок 2017 року. Експерименти, постійні подорожі, життя у дорозі і внутрішні трансформації знайшли вираження у новому альбомі “Everything is New”, що вийшов 6 липня 2018 року. Платівка складається з 8 пісень англійською, українською і норвезькою мовами, серед яких дует з солісткою відомої норвезької групи Flunk Аньою Оуен Вістер. Костянтин Почтар сам зіграв на всіх інструментах і оформив обкладинку платівки, використавши свої малюнки з дитячого садка. Після виходу платівки до клубних концертів додались виступи на масштабних фестивалях в Польщі (Spring Break 2019, Opole Songwriters Festival) та Україні (Zaxidfest).

30 квітня вийшов перший сингл з майбутньої платівки музиканта - “The Wind in My Wings”. У новому альбомі Postman перетворюється у бароко-фольк групу. До вже звичної акустичної гітари додались духові, струнні, фортепіано та мелотрон. Музикант продовжить гастролювати у форматі one-man band, тому за кілька днів до студійної прем’єри представив ще й лайв версію пісні - лише з акустикою і губною гармонікою.

У квітні Postman відправився у найдовший тур в кар’єрі - 13 концертів у Польщі, Словаччині, Німеччині та Голандії. Гастролі розпочались виступом у заповненому залі, в рамках найбільшого польського шоукейсу Spring Break.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Solar Fields / Aes Dana 04 квітня 20:00, Сб Solar Fields / Aes Dana Київ, ПК Куренівка від 500 грн. Solar Fields / Aes Dana Вже не хочу 04 квітня Solar Fields / Aes Dana ПК Куренівка Придбати