Потік клієнтів з Facebook і Instagram

26 вересня 2019, Чт. 18:00
Міні BOSS Чернівці, пр-т Незалежності, 119
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти?

1. Навчитися самостійно налаштовувати рекламу Facebook і Instagram без зливу бюджету, без залучення фахівців
2. Навчитися писати продають тексти, щоб легко достукатися до будь-якої аудиторії!
3. Навчитися ефективно просувати свої проекти або особистий бренд через Instagram

Покрокова інструкція по налаштуванню реклами: що і в якому порядку натискати, щоб запустити свою рекламу в Facebook і Інстаграм, навіть якщо ви будете робити це в перший раз. (Ми докладно розберемо кожен пункт і покажемо як використовувати це для отримання максимального результату).

Яку мету вибрати? "Залучення" або "Генерація лідів"? Яку ставити ціну? І які обмеження, щоб ваша реклама ефективно працювала і потрапляла в стрічки цільової аудиторії.

Як зберегти аудиторію, яка побачила вашу рекламу, то покликала людей по ній або зробила цільове дію. (Чи варто говорити, які додаткові можливості це перед вами відкриє і як ви це зможете використовувати для множення своїх результатів? А на нашому майстер-класі розповім).

Снайперський підхід до створення рекламної кампанії: як вичавлювати максимум соку з мінімальних бюджетів.

Дізнаєтеся як запускати рекламу для продажу своїх послуг, фізичного товару та навчання Отримайте покроковий план просування в Інстаграм Як часто треба робити публікації в соц. мережах? Під час майстер-класу ви складете контент-план на 2019/2020 рік. Придумаєте теми для своїх публікацій