Потік клієнтів з Facebook і Instagram

26 вересня 2019, Чт. 18:00
Міні BOSS Чернівці, пр-т Незалежності, 119
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти?

1. Навчитися самостійно налаштовувати рекламу Facebook і Instagram без зливу бюджету, без залучення фахівців
2. Навчитися писати продають тексти, щоб легко достукатися до будь-якої аудиторії!
3. Навчитися ефективно просувати свої проекти або особистий бренд через Instagram

Покрокова інструкція по налаштуванню реклами: що і в якому порядку натискати, щоб запустити свою рекламу в Facebook і Інстаграм, навіть якщо ви будете робити це в перший раз. (Ми докладно розберемо кожен пункт і покажемо як використовувати це для отримання максимального результату).

Яку мету вибрати? "Залучення" або "Генерація лідів"? Яку ставити ціну? І які обмеження, щоб ваша реклама ефективно працювала і потрапляла в стрічки цільової аудиторії.

Як зберегти аудиторію, яка побачила вашу рекламу, то покликала людей по ній або зробила цільове дію. (Чи варто говорити, які додаткові можливості це перед вами відкриє і як ви це зможете використовувати для множення своїх результатів? А на нашому майстер-класі розповім).

Снайперський підхід до створення рекламної кампанії: як вичавлювати максимум соку з мінімальних бюджетів.

Дізнаєтеся як запускати рекламу для продажу своїх послуг, фізичного товару та навчання Отримайте покроковий план просування в Інстаграм Як часто треба робити публікації в соц. мережах? Під час майстер-класу ви складете контент-план на 2019/2020 рік. Придумаєте теми для своїх публікацій

Схожі події

Дикун змінив мистецтво ХХ століття 04 березня 19:00, Ср Дикун змінив мистецтво ХХ століття Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Дикун змінив мистецтво ХХ століття Вже не хочу 04 березня Дикун змінив мистецтво ХХ століття Будинок архітектора Придбати Kyiv Music Days 2020 10 квітня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 10 квітня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати Сильніше смерті 02 березня 18:00, Пн Сильніше смерті Одеса, Концерт хол Одеса від 150 грн. Сильніше смерті Вже не хочу 02 березня Сильніше смерті Концерт хол Одеса Придбати Fedoriv Method. VOL.2 13 березня 09:00, Пт Fedoriv Method. VOL.2 Київ, FEDORIV Hub від 1250 грн. Fedoriv Method. VOL.2 Вже не хочу 13 березня Fedoriv Method. VOL.2 FEDORIV Hub Придбати