Потік клієнтів з Facebook і Instagram

23 вересня 2019, Пн. 18:00
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти?

1. Навчитися самостійно налаштовувати рекламу Facebook і Instagram без зливу бюджету, без залучення фахівців
2. Навчитися писати продають тексти, щоб легко достукатися до будь-якої аудиторії!
3. Навчитися ефективно просувати свої проекти або особистий бренд через Instagram

Покрокова інструкція по налаштуванню реклами: що і в якому порядку натискати, щоб запустити свою рекламу в Facebook і Інстаграм, навіть якщо ви будете робити це в перший раз. (Ми докладно розберемо кожен пункт і покажемо як використовувати це для отримання максимального результату).

Яку мету вибрати? "Залучення" або "Генерація лідів"? Яку ставити ціну? І які обмеження, щоб ваша реклама ефективно працювала і потрапляла в стрічки цільової аудиторії.

Як зберегти аудиторію, яка побачила вашу рекламу, то покликала людей по ній або зробила цільове дію. (Чи варто говорити, які додаткові можливості це перед вами відкриє і як ви це зможете використовувати для множення своїх результатів? А на нашому майстер-класі розповім).

Снайперський підхід до створення рекламної кампанії: як вичавлювати максимум соку з мінімальних бюджетів.

Дізнаєтеся як запускати рекламу для продажу своїх послуг, фізичного товару та навчання Отримайте покроковий план просування в Інстаграм Як часто треба робити публікації в соц. мережах? Під час майстер-класу ви складете контент-план на 2019/2020 рік. Придумаєте теми для своїх публікацій

Схожі події

Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії 11 вересня 19:00, Пт Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Київ, FEDORIV HUB від 499 грн. Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Вже не хочу 11 вересня Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії FEDORIV HUB Придбати Онлайн тренинг 25 липня 16:00, Сб Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляція, Online-трансляция від 5100 грн. Онлайн тренинг Вже не хочу 25 липня Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляция Придбати Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ 21 серпня 19:00, Пт Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Київ, Concert.ua від 650 грн. Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Вже не хочу 21 серпня Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Concert.ua Придбати Kyiv Music Days 2020 02 жовтня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 02 жовтня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати