Потрібно брехун!

22 липня 2019, Пн. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Потрібно брехун!"?

1. Легко і смішно про політику.
2. Прекрасний акторський склад.
3. В який раз переконатися, що брехати - погано.

І знову Національний академічний театр російської драми дарує своїм глядачам незабутні враження! Цього разу вас чекає просто дивовижна комедія «Потрібно брехун!».

На жаль, сучасний театр перестав цікавитися класичними давньогрецькими трагедіями і комедіями, вважаючи матеріал неактуальним і зовсім застарілим. Зате нову грецьку комедію, як виявилося, сприймають на «ура!». І «Потрібно брехун!», Авторства грецького драматурга Дімітріса Псафаса припала до смаку багатьом. Спробуйте її на «смак», і ви!

Брехати, звичайно ж, недобре - це знає і дитина. Але іноді, так вигідно ... А якщо брехати добре, то і заробити можна теж непогано. Особливо, якщо ти самий звичайний хлопець, зірок з неба не хапаєш, зате збагнув досконало мистецтво «обводити навколо пальця» занадто простодушних слухачів. І вгадайте, кому потрібен такий незвичайний талант? Само собою, народному обранцеві. Адже йому подібних хлібом не годуй, дай надути чесний народ. Хороший план і язик без кісток підопічного брехуна і можна не сумніватися - вибори в кишені!

Але в якийсь момент все йде не за планом. Брехун на те і брехун, і чесності він нього не варто очікувати навіть господареві, на якого він працює. Особливо, якщо брехунець закохався в його дружину. Тільки брехня настільки просякла його відносини з усіма навколо, що тепер навіть кажучи щиру правду, ніхто не бажає йому вірити.

Кумедний і повчальний спектакль режисера Олега Нікітіна в постановці Михайла Резніковича вчить нас найголовнішого - брехня до добра не доведе! А наслідки можуть бути самими непередбачуваними.

Постановка «Потрібно брехун!» Складається з двох дій. Тривалість вистави 2 години 40 хвилин.

Ролі виконують: Віктор Алдошин, Валерій Зайцев (Теофіліос Ферекіс, депутат), Наталя Доля, Любов Тищенко (Дженні, дружина депутата), Артем Ємцов, Максим Нікітін, Віталій Овчаров (Тудорос Паралас, брехун) і інші.