24-pay-mark Created with Sketch.

Pouya

23 лютого 2020, нд. 19:00-21:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 549 ₴
від 549 ₴

Галерея

Pouya у Києві - фото №1 Pouya у Києві
Pouya у Києві - фото №2 Pouya у Києві афіша

Про подiю

Pouya повертається до Києва! 23 лютого американський репер Pouya презентує в Києві нову платівку "The South Got Something To Say" в рамках великого європейського туру.

Чому варто піти на концерт Pouya?

1. Добряче послемитись під розривні біти, а якщо пощастить, то із самим Pouya.
2. Почути наживо як Pouya стелить свою лірику.
3. Вперше в Україні разом з Pouya виступить Boobie Lootaveli.

Не пропусти, 23 лютого, Bel Etage, POUYA та спеціальні гості: Boobie Lootaveli та wybmf

Його лайви наповнені вибуховою енергією та крутим флоу, а його треки насичені глибокою лірикою та крутими бітами.

Зараз Pouya готує до виходу делюкс версію альбому "The South Got Something To Say" а також, другу частину мікстейпу з Boobie Lootaveli, матеріали з якого вони разом презентують в київському Bel Etage.

Особливість Pouya – незалежність від лейблів. Але, не зважаючи на це, його творчість відзначають Grammy та HYPEBEAST. А Post Malone, Juicy J з Three 6 Mafia, Anderson .Paak, Connan Mockasin і багато інших респектують йому та стежать за творчістю!

Де купити квитки на концерт Pouya в Києві?

Ви можете придбати квитки на Pouya в Києві в Bel etage на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати ДахаБраха 02 червня 19:00, нд ДахаБраха Київ, V’YAVA від 750 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 02 червня ДахаБраха V’YAVA Придбати