24-pay-mark Created with Sketch.

Повернення блудного батька

3 грудня 2023, нд. 18:00-20:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 250 ₴
від 250 ₴

Про подiю

Спектакль «Повернення блудного батька» у Києві відбудеться 3 грудня 2023 року о 18:00 в МЦКМ (Жовтневий палац).

Чому варто піти у театр на виставу «Повернення блудного батька» у Києві?

  1. Блискуча сучасна комедія, яка варта вашої уваги.
  2. Видатні представники українського театру та кіно на сцені.
  3. Незабутній вечір у позитивному настрої.

Комедійний спектакль «Повернення блудного батька» у Києві

Запрошуємо вас до перегляду ефектної комедії, що перетворить звичайний зимовий вечір у запальний відпочинок! Над виставою працювали:
  • режисер Ілля Ноябрьов;
  • продюсер Роман Костін.
В ролях: народні артисти України Ольга Сумська, Володимир Ніколаєнко, Лев Сомов, Володимир Коляда; заслужені артисти України Віталій Борисюк, Світлана Орліченко, Олексій Зубков, Ірина Калашнікова; Альона Завгородня, Михайло Кукуюк, Стас Мельник, Поліна Нестерова. Організатор події – МЦКМ (Жовтневий палац).

Неймовірно смішна плутанина у виставі «Повернення блудного батька»

3 грудня публіка Жовтневого познайомиться зі звичайною київською родиною, яка проживає в столиці у 70-х роках минулого століття. Зараз в центрі уваги ювілярка, Тетяна Григорівна. Ось вона приймає гостей. Та раптово фокус уваги зміщується кардинально: серед гостей опиняється… чоловік Тетяни Григорівни. А що з цим не так? – Те, що він зник 17 років тому. Пішов до магазину за хлібом – і зник. А от тепер, з поверненням блудного батька, життя родини перетворюється на справжній детектив. Сумувати точно нема коли. Бо ж у змагання вступає любов! Обов’язково приходьте та отримайте неймовірні враження від перегляду. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Повернення блудного батька» у Києві?

Придбати квитки можна онлайн на сайті Concert.ua.
Інші дати

Повернення блудного батька

14 квітня 2024 17:00

МЦКМ (Жовтневий палац), Київ

Перейти до опису

Повернення блудного батька

30 березня 2024 18:00

Палац культури залізничників «Рокс», Львів

Перейти до опису

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат: 12 березня 18:30, вт Чорний квадрат: "Медовий місяць" Київ, ATLAS Немає квитків Чорний квадрат: Вже не хочу 12 березня Чорний квадрат: "Медовий місяць" ATLAS Придбати