24-pay-mark Created with Sketch.

Повернення блудного батька

30 березня 2024, сб. 18:00-20:00
від 340 ₴
від 340 ₴

Про подiю

Чому варто піти у театр на виставу «Повернення блудного батька»?

  1. Блискуча сучасна комедія, яка варта вашої уваги.
  2. Видатні представники українського театру та кіно на сцені.
  3. Незабутній вечір у позитивному настрої.

Комедійний спектакль «Повернення блудного батька»

Запрошуємо вас до перегляду ефектної комедії, що перетворить звичайний зимовий вечір у запальний відпочинок! Над виставою працювали:
  • режисер Ілля Ноябрьов;
  • продюсер Роман Костін.
В ролях: народні артисти України Ольга Сумська, Володимир Ніколаєнко, Лев Сомов, Володимир Коляда; заслужені артисти України Віталій Борисюк, Світлана Орліченко, Олексій Зубков, Ірина Калашнікова; Альона Завгородня, Михайло Кукуюк, Стас Мельник, Поліна Нестерова.

Неймовірно смішна плутанина у виставі «Повернення блудного батька»

Публіка Жовтневого познайомиться зі звичайною київською родиною, яка проживає в столиці у 70-х роках минулого століття. Зараз в центрі уваги ювілярка, Тетяна Григорівна. Ось вона приймає гостей. Та раптово фокус уваги зміщується кардинально: серед гостей опиняється… чоловік Тетяни Григорівни. А що з цим не так? – Те, що він зник 17 років тому. Пішов до магазину за хлібом – і зник. А от тепер, з поверненням блудного батька, життя родини перетворюється на справжній детектив. Сумувати точно нема коли. Бо ж у змагання вступає любов! Обов’язково приходьте та отримайте неймовірні враження від перегляду. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Повернення блудного батька»?

Придбати квитки можна онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Конотопська відьма 20.04, 25.04, 29.04 ... 07.05 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 20 ₴ Конотопська відьма 20.04, 25.04, 29.04 ... 07.05 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 27 квітня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 27 квітня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати Медовий місяць. Чорний квадрат 02 травня 18:00, чт Медовий місяць. Чорний квадрат Київ, Bel etage від 229 ₴ Медовий місяць. Чорний квадрат Вже не хочу 02 травня Медовий місяць. Чорний квадрат Bel etage Придбати МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] 24 квітня 19:00, ср МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 500 ₴ МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] Вже не хочу 24 квітня МУР. Прем'єра реп-мюзиклу Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати