24 серпня 2018, Пт. 18:30
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Поводир у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на фільм Поводир?

1. Фільм демонструватиметься на кіноплівці 35 мм, це зовсім інша атмосфера
2. Один з перших українських блокбастерів
3. Неймовірна робота Станіслава Боклана

ПОВОДИР (драма, Україна, 2013). Фільм демонструється на кіноплівці 35 мм

Режисер: Олесь Санін
Сценарій: Ірен Роздобудько, Олесь Санін
У ролях: Антон Святослав Грін, Станіслав Боклан, Олександр Кобзар, Джефф Баррелл, Джамала

Події розгортаються в 30-ті в Україні. Американський інженер Майкл Шемрок разом з сином приїжджає до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу Левицьку, на яку давно "поклав око" червоний комісар. При трагічних обставинах американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем.

Фільм оповідає про кохання, вірності, підлість і зраду, в кращих традиціях голлівудського кіно. Знято за реальними фактами і свідченнями.

Схожі події

 Перформативна дискусія і показ фільму [НЕ] ТОРКАЙСЯ 19 грудня 19:30, Чт Перформативна дискусія і показ фільму [НЕ] ТОРКАЙСЯ Київ, CLOSER від 100 грн.  Перформативна дискусія і показ фільму [НЕ] ТОРКАЙСЯ Вже не хочу 19 грудня Перформативна дискусія і показ фільму [НЕ] ТОРКАЙСЯ CLOSER Придбати Короткі дні - короткий метр 28 грудня 19:00, Сб Короткі дні - короткий метр Одеса, Театр ТЕО від 80 грн. Короткі дні - короткий метр Вже не хочу 28 грудня Короткі дні - короткий метр Театр ТЕО Придбати Німе кіно і Оркестр Німе кіно і Оркестр 2 Події Німе кіно і Оркестр 15.03 - 22.03.2020