24-pay-mark Created with Sketch.

POWER OF ART. DONATE TO ELIMINATE

17 квітня 2024, ср. 18:00-21:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 2000 ₴
від 2000 ₴

Про подiю

Ми живемо у боротьбі щодня, щогодини, щохвилини. В боротьбі збройній, політичній, інтелектуальній та мистецькій. Та ми мусимо бути сильними у всьому, що ми робимо, об’єднаними, заради нашого майбутнього.

Запрошуємо вас взяти участь у вже другому благодійному вечорі, де елегантність об’єднується з силою, а мистецтво посилює армію.


Провідна Солістка Англійського Національного балету, Катерина Ханюкова, знову виходить на сцену аби підтримати нашу оборонну міць.


Під час попередньої ініціативи за її участю, вдалося придбати два гелікоптери невідкладної медичної евакуації для місій порятунку ГУР МО.


В цей раз прима готова вкотре довести: мистецтво має велику силу. Більшу, ніж просто естетична насолода.
Воно здатне рятувати.
Але за потреби – може й озброювати.


Defence Development Fund та KSE Foundation, визнаний Forbes Україна одним з провідних благодійних фондів підтримки України у війні, запрошують вас на благодійну подію солідарності: "Power of Art. Donate to Eliminate".


Головна мета – об’єднати спільноту, спроможну інвестувати у місії боротьби ГУРа. Долучитися до перемоги тих, хто б’ється за нас – честь.


Це більше, ніж просто благодійна акція. Це можливість зробити свій внесок у знищення ворожих сил. Провідником у цьому для нас стане сила мистецтва.


На шляху боротьби за нашу перемогу нас підтримують найкращі – Катерина Ханюкова та світові зірки балету, яким аплодували міжнародні сцени.

Вони роблять свій внесок через свій талант і танець. Ви – через долученість.

В програмі вечора – сучасна хореографія та неокласика від провідних британських та американських балетмейстерів сучасності, а також «Second Breath» by Russell Maliphant у спеціально адаптованій версії для українського глядача.

ДЕТАЛІ ЗАХОДУ:
Дата: 17 квітня 2024 р.
Час: 18:00 (збір гостей).
Бажаний дрес-код: Black tie (вечірні вбрання).

В програмі вечора - інвестиційна біржа перемоги.
Приймає – Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка.
Гроші від продажу квитків є благодійною пожертвою та будуть направлені на підтримку місій ГУР МО України.

Відвідайте благодійний захід та перетворіть балетний вечір на місію перемоги. Ваша участь має значний вплив.

Всі грошові кошти, які отримані у вигляді Сервісного збору, будуть перераховані на благодійність у DefDev Fund.

Ми вдячні Катерині Ханюковій за підтримку наших захисників, за її національний дух, вміння об’єднувати та систематичну допомогу.

Щиро дякуємо також Національній опері України за гостинність.

Схожі події

Київська тату конвенція 11 травня 11:00, сб Київська тату конвенція Київ, Колонна зала ВДНГ (павільйон №1). від 270 ₴ Київська тату конвенція Вже не хочу 11 травня Київська тату конвенція Колонна зала ВДНГ (павільйон №1). Придбати Фестиваль сиру та вина Kyiv Food and Wine Festival 18 травня 11:00, сб Фестиваль сиру та вина Kyiv Food and Wine Festival Київ, ВДНГ від 200 ₴ Фестиваль сиру та вина Kyiv Food and Wine Festival Вже не хочу 18 травня Фестиваль сиру та вина Kyiv Food and Wine Festival ВДНГ Придбати МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» 30 квітня 19:00, вт МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» Львів, Будинок Офіцерів від 500 ₴ МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» Вже не хочу 30 квітня МУР. Лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» Будинок Офіцерів Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, нд Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 27.27 ₴ Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати