Поїзд Одеса-Мама 2

6 лютого 2020, Чт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Поїзд Одеса-Мама 2 в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-06 о 19:00 на майданчику Русский театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Поїзд Одеса-Мама 2 на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Глядачеві завжди приємно, коли йому нагадують, що таке хороша комедія, а нова суперкомедія від творців гучних в минулому вистав "Поїзд Одеса-Мама" і "Ураган на ім'я Одеса" вразить Вас до глибини душі.

У порівнянні з попередніми спектаклями рівень гумору підніметься на нову планку. У головних ролях блискучі актори нашого часу - Олег Філімонов, Руслана Писанка, Віктор Андрієнко. Цього разу до цілої плеяди талановитих артистів додадуться переможниця шоу «Голос України. Діти »Аня Ткач і учасник« Джентльмен-шоу »Яків Гопп!

У постановці Ви знайдете всі відповіді на Ваші запитання, про які говорять в кожній родині. Приголомшливо смішна, неймовірно гостра і актуальна на сьогоднішній день зворушлива комедія з чудовим одеським гумором! Цей геніальний спектакль змусить Вас не тільки від душі посміятися, але і гірко заплакати. Творці вистави поки тримають зміст постановки в таємниці, але обіцяють море сюрпризів і іскрометний гумор в кожній сцені.

Приходьте і отримайте заряд найчесніших і щирих емоцій!