Підприємницька конференція №1

25 листопада 2018, Нд. 10:00
Концерт-хол Юність Миколаїв, пр. Богоявленський, 39-А
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Підприємницька конференція №1 у Миколаєві - фото №2 Підприємницька конференція №1 у Миколаєві афіша
Підприємницька конференція №1 у Миколаєві - фото №3 Підприємницька конференція №1 у Миколаєві квитки
Підприємницька конференція №1 у Миколаєві - фото №4 Підприємницька конференція №1 у Миколаєві на concert.ua
Підприємницька конференція №1 у Миколаєві - фото №5 Підприємницька конференція №1 у Миколаєві фото

Про подiю

Підприємницька конференція №1 - це перша конференція для миколаївських підприємців з метою отримати знання і натхнення для зростання і розвитку власного бізнесу.

Конференція складається з доповідей спікерів на теми: розвиток бізнесу, масштабування, історії провалів і успіхів, інвестиції, тренди майбутнього і соціальні проекти.

Також на конференції буде проходити ярмарок банківських послуг і бізнес-можливостей за участю провідних асоціацій і банків країни. Ярмарок присвячений проблемам розвитку бізнесу в Україні та охоплює весь спектр пов'язаних з цим питань.

Цінові категорії:

Стандратний (далекі ряди (Сектор 3) - 200 грн

✔ Участь в конференції та ярмарку
✕ Нетворкінг-сесія

Стандартний + (бічні місця біля сцени (Сектор 2) - 350 грн

✔ Участь в конференції та ярмарку
✕ Нетворкінг-сесія

VIP (перед сценою (Сектор 1) - 500 грн

✔ Участь в конференції та ярмарку
✔ Нетворкінг-сесія

Ініціатори заходу - засновник мережі фітнес-клубів «Gym Style» Максим Бревда і співзасновник IT-компанії «Template Monster» Давид Браун. Захід буде проведено за підтримки Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради.

Схожі події

Каннські кейси та інсайти 26 червня 19:00, Ср Каннські кейси та інсайти Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Каннські кейси та інсайти Вже не хочу 26 червня Каннські кейси та інсайти Fedoriv Hub Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 200 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Віра Полозкова 21 липня 20:00, Нд Віра Полозкова Одеса, Зелений театр від 350 грн. Віра Полозкова Вже не хочу 21 липня Віра Полозкова Зелений театр Придбати