Контрабас з Одеси

17 лютого 2019, Нд. 19:00
Єврейський культурний центр Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Контрабас з Одеси"?

1. Чудова комедія, яка змусить всіх, хто прийде посміятися від душі.
2. Постановка за участю знайомих музикантів і акторів з вистави "Бички в томаті".
3. Поринути в колорит Одеси 1960-х років.

У Єврейському культурному центрі відбудеться показ сміховинно смішного спектаклю "Контрабас з Одеси". Ця комедія доставить вам масу задоволення!

Отже, улюблене місто біля моря, 1960-і роки ... Ми познайомимося з вкрай небезпечною і багаторічної професією, а саме з контрабандистами. Хоча небезпечна-то вона, небезпечна, а по-своєму цікава. Вид такої нетрудовий діяльності - аж ніяк не доля авантюристів і кустарів одинаків. Це серйозне колективна творчість, яке вимагає швидкості реакції, винахідливості, особливої кмітливості, і, природно, натхнення.

А що накажете робити провінційному і наївному музиканту зі славного і теж морського міста Бердичева, якщо він ненавмисно потрапив в зграю справжніх і суворих одеських контрабандистів? Як же йому викрутитися з такої, здавалося б, безвихідної ситуації? Адже всі члени даної злочинної групи втілюються цілком нешкідливими і законослухняними жителями веселого і сонячного південного міста. А для конспірації вони весь час виконують популярні чорноморські шлягери!

В ролях: Валерій Швець, Ірина Токарчук, Микола Шкуратовскій, Ольга Саяпина, Валерій Черніс, Олексій Семенищев, Сергій Запорожець, Ігор Знавців, Ольга Зеленська. Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Імпровізація Воробушка 17 травня 19:00, Пт Імпровізація Воробушка Київ, Ліра від 200 грн. Імпровізація Воробушка Вже не хочу 17 травня Імпровізація Воробушка Ліра Придбати