Прем'єра !!! Пісочниця

12 грудня 2019, Чт. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Прем'єра !!! Пісочниця в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-06 о 19:00 на майданчику Одеський обласний театр ляльок, Одеса.
Ви можете купити квитки на Прем'єра !!! Пісочниця на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


«Напевно, люди більше не хочуть грати в пісочницях ... Може, черв'яків бояться?»

Що означає бути дорослим? Чому люди так багато речей роблять не по своїй волі, пояснюючи це дорослістю? Чому молоді люди часто поводяться, наче старі?

Герої цієї історії - хлопчик і дівчинка, які грають у пісочниці - це діти, які живуть всередині нас, дорослих. Це історія покоління, чиє дитинство припало на лихі дев'яності, а дорослішання - на тривожні двохтисячному ... У багатьох представників цього покоління не залишилося мотивації в житті, багато хто став жертвами пропаганди та ідеології, загрузли в нігілізмі, опинившись немов би всередині «чорного квадрата», втративши енергію, розучившись приймати і дарувати любов ...

В даному випадку пісочниця - це метафора, позначення життєвого простору. Ми часто поводимося в стосунках один з одним і з навколишнім світом як діти. Чи зуміємо ми коли-небудь подорослішати по-справжньому?

Вікове обмеження 16+

Тривалість вистави 1 год 10 хвилин.

КВИТОК купується З ДВОХ РОКІВ!

Схожі події

Брехуха 04 липня 20:00, Сб Брехуха Одеса, Літній театр від 50 грн. Брехуха Вже не хочу 04 липня Брехуха Літній театр Придбати Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 2 Події Театр Маски в комедії Єврей і Еврідіка 4.07 - 16.07.2020 Странный спектакль день 1 04 липня 19:00, Сб Странный спектакль день 1 Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Странный спектакль день 1 Вже не хочу 04 липня Странный спектакль день 1 Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020