Premier Stand-up

21 вересня 2018, Пт. 20:00
Гостиница «Русь» Київ, ул. Госпитальная, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Premier Stand-up у Києві - фото №1 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №2 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №3 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №4 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №5 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №6 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №7 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №8 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №9 picture
Premier Stand-up у Києві - фото №10 picture

Про подiю

Чому варто піти на Premier Stand-up?

1. Premier Stand-up - це смішно
2. Premier Stand-up - це актуально
3. Premier Stand-up - це по-багатому

« Premier Stand-up» - це стендап «прем’єр» рівня у вишуканому залі «Венеція», готелю «Русь», що знаходиться в самому серці столиці. На вас чекає приємна, дружня атмосфера, гумор вищого ґатунку та спеціальне меню на бар та кухню.

21 вересня, для вас виступають:
Юрій Громовий – резидент «Stand-up.UA», ранковий ведучий на радіо «Перець ФМ», актор гумористичних серіалів та гумористичного проекту «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV.

Максим Кравець – автор та актор гумористичного проекту «#шоуюри» з Юрієм Горбуновим, фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор та кіносценарист.

Андрій Бережко – учасник проекту «Сomedy Батл» та Відкритого мікрофону на ТНТ, переможець проекту «Розсміши коміка» та учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху».

Святослав Марченко – на його рахунку безліч виступів на багатьох майданчиках країни: «Cherkasy stand-up club», «Stand-up.UA», «Лаборатория юмора», «Lviv City Stand Up», автор телевізійних гумористичних проектів України.

Женя Бабков – ведучий «Городского открытого микрофона», комік, який входить в топ-10 кращих коміків по версії українських фестивалів стендап-комедії: O’fest 2016, Independent stand-up festival 2016 та 2017.

Ведучий вечора: капітан команди «Одесские мансы», шоумен - Сергій Середа.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Схожі події

Дизель Шоу. Телезйомка Дизель Шоу. Телезйомка 2 Події Дизель Шоу. Телезйомка 13.10 - 14.10.2018 ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян 04 жовтня 19:00, Чт ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія, Одеса від 220 грн. ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Вже не хочу 04 жовтня ВЕЛИКИЙ STAND UP концерт Слави Комісаренко та Гурама Амарян Одеська обласна філармонія Придбати Київська Ліга Сміху Київська Ліга Сміху 1 Подія Київська Ліга Сміху 14.10 - 14.10.2018 Підпільний Стендап: XL 23 вересня 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Bel etage, Київ від 150 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 23 вересня Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати