24-pay-mark Created with Sketch.

SYMPHO-ROCK 70s. AC/DC, QUEEN, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN

від 200 грн.

Про подiю

Концерт SYMPHO-ROCK AC/DC, QUEEN, DEEP PURPLE та LED ZEPPELIN у Дніпрі відбудеться в Дніпропетровській філармонії.

Чому варто піти на концерт SYMPHO-ROCK AC/DC, QUEEN, DEEP PURPLE та LED ZEPPELIN у Дніпрі?

  1. Грандіозне музичне шоу для справжніх шанувальників.
  2. Найбільші хіти легендарних гуртів у фантастичному виконанні.
  3. Неповторні емоції та лише яскраві спогади.

Концерт SYMPHO-ROCK AC/DC, QUEEN, DEEP PURPLE та LED ZEPPELIN у Дніпрі

Запрошуємо вас до Дніпропетровської філармонії на приголомшливе музичне шоу! На сцені – естрадно-джазовий ансамбль під управлінням Олексія Мовчана, струнна група симфонічного оркестру та потужні вокалісти! Учасники виступатимуть разом вперше. Тож на вас чекає щось неймовірне, не пропустіть!

Яскравий музичний експеримент на сцені Дніпропетровської філармонії

Визнані віртуози запрошують всіх у подорож в часі. Ви зможете забути про реальність та повністю зануритися в атмосферу свободи і бунтарства, характерну для 70-х років минулого століття. Головною фішкою події стане те, що брутальність хітів знаменитих AC/DC, QUEEN, DEEP PURPLE та LED ZEPPELIN поєднається із симфонічною витонченістю. Це буде шалене злиття ефектних жанрів у неймовірній інтерпретації. Станьте частиною приголомшливої події! Побачимось!

Де купити квитки на концерт SYMPHO-ROCK AC/DC, QUEEN, DEEP PURPLE та LED ZEPPELIN у Дніпрі?

Ви можете швидко оформити витки онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Max Barskih 01 грудня 19:00, пт Max Barskih Київ, Палац спорту від 490 грн. Max Barskih Вже не хочу 01 грудня Max Barskih Палац спорту Придбати The Harry Potter Symphony 26 грудня 19:00, вт The Harry Potter Symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter Symphony Вже не хочу 26 грудня The Harry Potter Symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати LATEXFAUNA 13 жовтня 19:00, пт LATEXFAUNA Київ, Stereo Plaza від 590 грн. LATEXFAUNA Вже не хочу 13 жовтня LATEXFAUNA Stereo Plaza Придбати O.Torvald. Концерт на замовлення 04 жовтня 19:00, ср O.Torvald. Концерт на замовлення Київ, Bel etage від 699 грн. O.Torvald. Концерт на замовлення Вже не хочу 04 жовтня O.Torvald. Концерт на замовлення Bel etage Придбати