Придурки (КХАТ)

17 січня 2020, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Придурки в Києві! Чекаємо вас 2020-01-17 о 19:00 на майданчику Будинок Актора, Київ.
Ви можете купити квитки на Передрук на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на спектакль «Придурки»?

1. Випробувати живі емоції, насолодившись приголомшливою грою талановитих артистів.
2. Доля актора відкриється для вас в самому несподіваному ракурсі.
3. Сюжет вистави змусить задуматися не тільки над життям актора, а й, можливо, переосмислити власне буття.

Київський Класичний Художній Альтернативний Театр представляє новинку: комедію з життя актора «Придурки». Буде над чим замислитися і з чого посміятися. Приходьте!

Спектакль поставлений за п'єсою ізраїльського автора Олександра Карабчиївський, який є українцем за походженням. І той, хто вже бачив постановки за мотивами робіт автора, знає: спектакль обіцяє глядачеві захоплюючий динамічний сюжет і грандіозні враження.

Питання про роль мистецтва в житті людини і суспільства завжди ставили в своїх творах літератори, режисери, художники. Особливу увагу в спектаклі «Придурки» приділяється театру, а точніше, його головним «гвинтики» - акторам. Різні характери, суперечливі образи і справжні долі - як все це уживається в одній людині? Складний і цікаве питання. Приходьте за нетривіальними відповідями!

Інші дати

Схожі події

Головне. коли 14 серпня 19:00, Пт Головне. коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне. коли Вже не хочу 14 серпня Головне. коли Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Бал на честь короля 14 серпня 20:00, Пт Бал на честь короля Одеса, Літній театр від 50 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 14 серпня Бал на честь короля Літній театр Придбати