Передрук (КХАТ)

29 червня 2019, Сб. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Придурки»?

1. Відчути живі емоції, насолодившись приголомшливою грою талановитих артистів.
2. Доля актора відкриється для вас у дуже несподіваному ракурсі.
3. Сюжет вистави змусить задуматися не тільки над життям актора, а й, можливо, переосмислити власне буття.

Київський Класичний Художній Альтернативний Театр представляє новинку: комедію з життя актора «Придурки». Буде над чим замислитися і з чого посміятися. Приходьте!

Вистава поставлена за п'єсою ізраїльського автора Олександра Карабчиївського, який є українцем за походженням. І той, хто вже бачив постановки за мотивами робіт автора, знає: вистава обіцяє глядачеві захопливий динамічний сюжет і грандіозні враження.

Питання про роль мистецтва в житті людини і суспільства завжди піднімали у своїх творах літератори, режисери, художники. Особлива увага в постановці «Придурки» приділяється театру, а точніше, його головним «гвинтикам» – акторам. Різні характери, суперечливі образи та справжні долі – як все це уживається в одній людині? Складне та цікаве запитання. Приходьте за нетривіальними відповідями!

Схожі події

польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019 Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати