Запрошення на страту

15 листопада 2018, Чт. 19:00
Мала Опера Київ, вул. Дегтярівська, 5
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

Запрошення на страту у Києві - фото №1 Запрошення на страту у Києві
Запрошення на страту у Києві - фото №2 Запрошення на страту у Києві афіша
Запрошення на страту у Києві - фото №3 Запрошення на страту у Києві квитки
Запрошення на страту у Києві - фото №4 Запрошення на страту у Києві на concert.ua
Запрошення на страту у Києві - фото №5 Запрошення на страту у Києві фото
Запрошення на страту у Києві - фото №6 Запрошення на страту у Києві піти
Запрошення на страту у Києві - фото №7 Запрошення на страту у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Запрошення на страту»?

1. Від творців танцдрами «Три сестри»
2. Театр «Мізантроп» виділяється інтелектуальною та естетичною подачею матеріалу
3. Унікальний симбіоз музики, хореографії, міцної драматургії та яскравих режисерських рішень

Нове творіння театру «Мізантроп» - вистава «Запрошення на страту» за романом Володимира Набокова - вже полюбилося не лише столичній театральній публіці, але і припало до смаку глядачам з усієї України.

Молодий і безкомпромісний театр «Мізантроп», незважаючи на невеликий вік, уже знайшов свого глядача і міцно зайняв власну нішу на київській і українській театральній сцені. Багато шанувальників і критиків відзначають, що театр виділяється серед інших своєю інтелектуальною і естетичною подачею матеріалу, а сам «Мізантроп» наполягає, що їх головною «фішкою» була і залишається мультижанровість.

Актори театру «Мізантроп» і раніше дивували глядача своєю універсальністю, але у виставі «Запрошення на страту» вони зуміли досягти абсолютної майстерності в умінні робити все: танцювати, співати, грати на музичних інструментах, виконувати акробатичні і пластичні етюди, бути клоунами і скоморохами і, водночас, показувати драматичну глибину своїх персонажів.

Унікальний симбіоз живої музики, хореографії та пластики, міцної драматургії та яскравих режисерських рішень на межі одкровення, - все це глядач отримає в гармонійному поєднанні з набоковським текстом, поетичність і метафоричність якого звертається до найпотаємніших думок і почуттів кожного з нас.

Головний герой Цинциннат Ц. потрапляє під суд за «гносеологічну мерзенність» і «непрозорість». Процес над героєм ведеться за неіснуючими законами, і смертний вирок камуфлюється фразою: «з люб'язного дозволу публіки, вам надінуть червоний циліндр». По ходу дії все ясніше стає, що навколишній світ ілюзорний і являє собою набір норм і правил, які суперечать мінімальному здоровому глузду. Правилам підкоряються швидше пародії на людей, маски - персонажі вистави. Слідувати загальнолюдській логіці й моралі вдається лише головному герою. Проте він піднімається на ешафот, де йому повинні будуть відрубати голову.

Тривалість - 1 година 50 хвилин (без антракту).

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 11 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 12.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати