Пригоди Італійців в Італії

від 240 грн.

Галерея

Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №1 Пригоди Італійців в Італії у Львові
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №2 Пригоди Італійців в Італії у Львові афіша
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №3 Пригоди Італійців в Італії у Львові квитки
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №4 Пригоди Італійців в Італії у Львові на concert.ua
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №5 Пригоди Італійців в Італії у Львові фото
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №6 Пригоди Італійців в Італії у Львові піти
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №7 Пригоди Італійців в Італії у Львові дивитись
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №8 Пригоди Італійців в Італії у Львові афіша
Пригоди Італійців в Італії у Львові - фото №9 Пригоди Італійців в Італії у Львові піти

Про подiю

Дивовижна комедія на італійський лад. Нестримний сміх, цікавий сюжет і зіркові актори українського театру і кінематографу - все це чекає глядача вже скоро! Вистава «Пригоди італійців у Італії» у Львові - це вибухова суміш гумору, найталановитіших артистів і захоплюючої історії.

Компанію глядачеві складуть найвідоміші актори, чиї імена відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Руслана Писанка, Олексій Вертинський, Лесь Задніпровський та багато інших. Неперевершені артисти запрошують вас!

Італія, Неаполь. Дядечко-мільйонер Феліче Шошамокка приїжджає з візитом до свого племінника Чічілло, якому оплачує навчання в університеті. Студент-гуляка не в силах розповісти родичеві, що гроші давно прогуляв, а з інституту його вигнали. Тому коли дядько просить продемонструвати результати своєї праці - відкриті двері клініки для божевільних, хлопчина погоджується. Але що показувати дядькові, якщо ні медичного закладу, ні диплома лікаря-психіатра не існує! На допомогу приходять товариші горе-студента.

У хостелі «Stella» збираються друзі Чічілло, щоб розіграти перед дядьком спектакль. Вони видають себе за душевнохворих, про що дядько поки не здогадується. Мільйонер виявляється серед здорових людей, але чи так це насправді? У процесі спілкування Феліче розуміє, що з молодими людьми відбуваються якісь дивні речі. Незважаючи на те, що компанія складається з абсолютно здорових особистостей, обстановка нагадає справжню психлікарню!

Двогодинна постановка переконає глядача, що серед нас багато ось таких ось, на перший погляд, адекватних особистостей. Але насправді диваки всюди! Будьте обережні, можливо, один з них сидить біля вас, і зараз в голові прокручує план захоплення світу ... Поспішайте купити квитки на виставу «Пригоди італійців у Італії» у Львові, щоб на власні очі побачити постановку з психами і дивацтвом.

Вистава йде українською мовою.

Схожі події

Чорний квадрат 20 жовтня 19:00, Нд Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 20 жовтня Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Український театр Придбати Ballet Open Space Ballet Open Space 2 Події Ballet Open Space 18.10 - 19.10.2019 Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Чарівник смарагдового міста 20 жовтня 12:00, Нд Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 20 жовтня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії Придбати