Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ

22 квітня 2019, Пн. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Prime Orchestra?

1. Отримати свіжу порцію музичних експериментів і зануритися в чарівний світ кращої музики кінематографа 20-го і 21-го століття!
2. До складу унікального колективу, крім традиційних для оркестрів музикантів, входять рок-бенд, вокалісти, хор і навіть діджей!
3. Для досвідчених цінителів, потужний звук з використанням 3D технологій, кілька екранів і світлові ефекти - все це в новому феєричному музичному кіно-шоу!

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені.

Є такі музичні композиції, які буквально з перших нот, здатні витягти з нашої пам'яті цілі історії ... зворушливі, епічні, веселі і повні меланхолії - історії, розказані в наших улюблених фільмах.

І саме таким композиціям Prime Orchestra вирішили присвятити новий цикл програм «КІНОХІТИ»! А значить, цієї весни у всіх нас буде можливість по-новому відчути знайомі й улюблені саундтреки, насолодитися традиційно яскравим і незабутнім шоу і зануритися в чарівний світ кращої музики кінематографа 20-го і 21-го століття.

Mощний звук з використанням 3D технологій, кілька екранів, декорації, сучасний симфонічний оркестр, рок-бенд, вокалісти, хор, діджей і світлові ефекти - все це в новому феєричному музичному кіно-шоу від Prime Orchestra!

До програми увійдуть композиції з таких шедеврів світового кінематографа, як "Божевільний Макс", "Матриця", "Початок", "Гра Престолів", "Іграшка", "Інтерстеллар", "Леон" та багато інших.