Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ

22 квітня 2019, Пн. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Prime Orchestra?

1. Отримати свіжу порцію музичних експериментів і зануритися в чарівний світ кращої музики кінематографа 20-го і 21-го століття!
2. До складу унікального колективу, крім традиційних для оркестрів музикантів, входять рок-бенд, вокалісти, хор і навіть діджей!
3. Для досвідчених цінителів, потужний звук з використанням 3D технологій, кілька екранів і світлові ефекти - все це в новому феєричному музичному кіно-шоу!

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені.

Є такі музичні композиції, які буквально з перших нот, здатні витягти з нашої пам'яті цілі історії ... зворушливі, епічні, веселі і повні меланхолії - історії, розказані в наших улюблених фільмах.

І саме таким композиціям Prime Orchestra вирішили присвятити новий цикл програм «КІНОХІТИ»! А значить, цієї весни у всіх нас буде можливість по-новому відчути знайомі й улюблені саундтреки, насолодитися традиційно яскравим і незабутнім шоу і зануритися в чарівний світ кращої музики кінематографа 20-го і 21-го століття.

Mощний звук з використанням 3D технологій, кілька екранів, декорації, сучасний симфонічний оркестр, рок-бенд, вокалісти, хор, діджей і світлові ефекти - все це в новому феєричному музичному кіно-шоу від Prime Orchestra!

До програми увійдуть композиції з таких шедеврів світового кінематографа, як "Божевільний Макс", "Матриця", "Початок", "Гра Престолів", "Іграшка", "Інтерстеллар", "Леон" та багато інших.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати