21 вересня 2018, Пт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Прими у Києві - фото №1 Прими у Києві
Прими у Києві - фото №2 Прими у Києві афіша
Прими у Києві - фото №3 Прими у Києві квитки
Прими у Києві - фото №4 Прими у Києві на concert.ua
Прими у Києві - фото №5 Прими у Києві фото
Прими у Києві - фото №6 Прими у Києві піти
Прими у Києві - фото №7 Прими у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Прими"?

1. Побачити прекрасну гру улюблених акторів.
2. Посміятися на славу.
3. Уявити себе на місці головних героїв - а як повели б себе ви?

Наскільки це легка справа для чоловіка - прикидатися жінкою? І чи достатньо тільки навчитися ходити на каблуках і надіти жіночу сукню? Саме це доведеться перевірити на собі Георгію Хостікоєву (відомому акторові театру і кіно) і Андрію Джеджулі (популярному теле-, радіоведучому і акторові).

Їхні персонажі, перебуваючи на межі відчаю, заради мільйонів ризикують зіграти комедію з переодяганням у жіночі сукні! Проте мільйони так просто не отримаєш! Проблеми підстерігають героїв нашої комедії щохвилини! Ну і звичайно, всі плани героїв змінює любов.

Вистава поставлена за мотивами п'єси Кена Людвіга «Примадонни».

Професійні декорації, яскраві костюми, зірковий склад відомих за багатьма кіно- і театральними роботам акторів у поєднанні з творчим підходом талановитого режисера створює неймовірно яскраву емоційну атмосферу, яка надовго подарує радість!

Режисер-постановник та сценічна адаптація п'єси: Марина Ягодкіна.

В ролях: Лео - Георгій Хостікоєв, Джек - Андрій Джеджула, Мег - Марина Ягодкіна, Доктор - Володимир Осадчий, Пастор - Олег Примогенов, Флоренс - Христина Синельник, Буч Владислав Білека, Одрі - Марина Кукліна.

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! 25 вересня 19:30, Вт Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS, Київ від 120 грн. Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! Вже не хочу 25 вересня Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати