24-pay-mark Created with Sketch.

Принцеса Рися або казка про королівський годинник

18 травня 2024, сб. 12:00-13:00
Театр «Сузір'я» Київ, вул. Ярославів Вал, 14-Б
від 150 ₴
від 150 ₴

Про подiю

Чому варто піти в театр на виставу «Принцеса Рися або казка про королівський годинник» у Києві?

  1. Цікава вистава з іграми, піснями і танцями.
  2. Чудова нагода гарно провести час разом з дітьми.
  3. Повчальний та захопливий сюжет казки.

Спектакль «Принцеса Рися або казка про королівський годинник» у Києві

Театр української традиції «Дзеркало» запрошує вас на музичну виставу «Принцеса Рися або казка про королівський годинник». Над постановкою працювали:
  • автор п'єси, режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України – Володимир Іванович Петранюк;
  • сценографка Валентина Кузьмічова;
  • музика, спів – Дмитро Добрий-Вечір.

Цікава історія, що навчить дітей цінувати час

Лінива і примхлива принцеса Рися нічого не хоче робити: ні вчитися, ні чимось займатися. Вона тільки робить різні хуліганські вибрики, чим допроваджує своїх батьків Короля і Королеву до розпачу. Мудрий цвіркун пробує переконати дівчинку жити цікавим життям - вчитися, творити, танцювати, малювати. Але вередлива принцеса проганяє цвіркуна і, переодягнувшись злодієм, вимагає від Короля і Королеви викуп за себе. Вона відкидає пропозицію Королевича летіти до зірок і заводить дружбу з гидким злодюжкою мисливцем Яном. Ян підбиває Рисю вбивати час. І вони удвох стріляють у час, вбиваючи години, хвилини і секунди. Годинник зупиняється, час застигає. А кожна вбита година зістарює принцесу. І врешті-решт красуня перетворюється в гидку потворну бабцю. Вона бачить себе монстром і впадає у відчай. Цвіркун каже страшний вирок, що час не рушить, поки годинник не піде. А годинник не піде, поки хтось не зруйнує суцільної застиглості і рухом не пересіче золотий сонячний промінь. Страшну катастрофу рятує Королевич, який закоханий у Рисю, не дивлячись ні на що. Любов і праця рятує світ. Королевич разом із Рисею перетинають на повітряній кулі сонячний промінь. Час знову біжить і Рися стає чарівною принцесою. Королівство щасливе, бо їх принцеса стала дівчиною усіх можливих талантів. Весілля співпадає з 12 ударами королівського годинника. Настає новий день, новий час! А молода принцеса із красенем Королевичем є запорукою того, що майбутнє у королівстві буде багатим, здоровим і щасливим. Час вистави – 60 хв.

Де купити квитки на спектакль «Принцеса Рися або казка про королівський годинник» у Києві?

Придбати квитки ви можете на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 4х років у супроводі дорослого

✅ Вікові обмеження: 3+

✅ Рекомендований вік перегляду: до 12 років

⌚️ Тривалість: 60 хвилин
🛡 У випадку повітряна тривога зупиняється всі вистава, після закінчення тривоги, відновлюємо показ вистави, якщо тривога не більше години. Якщо довше, то переносимо на інший раз.

Схожі події

БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ 26 травня 12:00, нд БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 100 ₴ БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ Вже не хочу 26 травня БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКАНТИ Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати Холодне Серце 01 червня 11:00, сб Холодне Серце Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 180 ₴ Холодне Серце Вже не хочу 01 червня Холодне Серце Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати ALICE. Amazing Circus Show 11 червня 17:00, вт ALICE. Amazing Circus Show Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ ALICE. Amazing Circus Show Вже не хочу 11 червня ALICE. Amazing Circus Show Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Мрія маленького віслючка 01 червня 11:00, сб Мрія маленького віслючка Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Мрія маленького віслючка Вже не хочу 01 червня Мрія маленького віслючка Одеський обласний театр ляльок Придбати