Прийшов чоловік до жінки

24 листопада 2019, Нд. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Прийшов чоловік до жінки у Києві - фото №1 Прийшов чоловік до жінки у Києві
Прийшов чоловік до жінки у Києві - фото №2 Прийшов чоловік до жінки у Києві афіша

Про подiю

чому варто піти на виставу "Прийшов чоловік до жінки"?

1.Режіссером постановки став сам автор - Семен Ісаакович Злотников
2. Музика, світло, гра акторів - захоплює, зачаровує, полонить і дарує найрізноманітніші емоції.
3. Історія, цікава в усі часи - як виникають і складаються стосунки між чоловіком і жінкою.

Лірична комедія з Одеси. На цей раз без одеських жаргонів і дворових посиденьок

"- Я самотнього чоловіка за кілометр відчуваю.
- Далеко. Дивно ... Як вам вдається?
- Якби я знала, як вдається, мені б, напевно, не вдавалося. Цьому навчитися не можна ... У мене особисто це від природи ... "

Автор п'єси особисто приїхав до Одеси і займався постановкою.

Семен Злотников - особистість легендарна, як і сама вистава, поставлена в десятках театрів по всьому світу і на різних мовах.

Руйнуються громадські формації, змінюється вигляд світу, сучасні технології перевертають наше уявлення про час і простір, але в усі віки незмінним залишається інтерес до того, як виникають і складаються стосунки між чоловіком і жінкою.

Сюжет:
У квартирі нового житлового будинку «гине» від самотності оператор ЖЕУ Діна Федорівна. Друзі вирішують познайомити її з Віктором Петровичем - одиноким фармацевтом. І ось - довгоочікуваний візит, з якого починається інтригуюча, смішна і часом до сліз сумна історія двох самотностей, історія взаємин, які проходять всі можливі стадії: боязкий інтерес, енергія пристрасних бажань, миті щастя і «гарматні залпи» ненависті ...

Чим обернеться ця зустріч? Чи зможе кожен відмовитися від своїх парубоцьких звичок заради любові і стабільності? Він і Вона. Їх двоє. Їх життя змінюється.

Для шанувальників театрального мистецтва вистава «Прийшов чоловік до жінки» стане справжнім святом почуттів і емоцій. Нудно не буде !!!

Віктор Петрович - Олексій Агопьян
Діна Федорівна - Заслужена артистка України Ірина Охотніченко

Автор і режисер - Семен Ісаакович Злотников
Музичне оформлення - Олександр Портнов
Асистент режисера - Тамара Каганович

Вистава йде російською мовою, 2 години 20 хвилин з одним антрактом

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020