Привітання Миколая

16 грудня 2018, Нд. 11:00
Будинок культури та мистецтв Київ, вул. Ірининська, 6
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Привітання Миколая"?

1. День св. Миколи - один з улюблених дитячих свят.
2. Це захоплююча подія для вашого чада!
3. Ваша дитина не буде нудьгувати ні хвилини!

Вважається, що святий Миколай Чудотворець є покровителем дітей. У зимову ніч з 18 на 19 грудня він приходить в будинок і нагороджує малюків за хорошу поведінку. Але і маленькі бешкетники сподівається на доброту св. Миколи. Тому щороку все діти дуже чекають цієї зустрічі. А у нас день св. Миколи настане дещо раніше, щоб встигнути всіх привітати.

Приходьте 16 грудня в Будинку культури і мистецтв на справжнє свято для дітей! З самого входу вас зустрічатимуть персонажі казок і св. Миколай. Разом з дітьми вони будуть співатимуть пісні, розповідати вірші і водити хороводи. І, звичайно ж, всі бажаючі зможуть зробити класні фотографії з нашими аніматорами.

Після цього чадам і їх батькам покажуть прекрасний спектакль "Царівна-жаба" за мотивами однойменної народної казки. В основі - п'єса авторства Анни Цибань. Під час представлення прозвучать пісні Е. Кулакова, а фінальна композиція покладена на музику Г. Гладкова. При чому, спектакль буде інтерактивним. Дітей захопить ця жива, весела, дуже добра казка! А як може бути інакше, якщо навіть Кощій і Баба Яга в ній не страшні. Відкриємо секрет: ці персонажі здивують вас своєю "гламурностью" і душевними піснями. Веселі ігри, анімація, ілюзії та перетворення ... Цей уявлення надовго залишиться в пам'яті!

Тривалість вистави - 50 хвилин (за півгодини до початку - вітання св. Миколая і розваги з казковими персонажами). Вистава на українському. Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 11 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 12.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Ніч перед Різдвом -50% на другий 27 січня 19:00, Нд Ніч перед Різдвом Київ, Центральний будинок офіцерів від 120 грн. Ніч перед Різдвом Вже не хочу 27 січня Ніч перед Різдвом Центральний будинок офіцерів Придбати