Привітання Миколая

16 грудня 2018, Нд. 11:00
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Привітання Миколая"?

1. День св. Миколи - один з улюблених дитячих свят.
2. Це захоплююча подія для вашого чада!
3. Ваша дитина не буде нудьгувати ні хвилини!

Вважається, що святий Миколай Чудотворець є покровителем дітей. У зимову ніч з 18 на 19 грудня він приходить в будинок і нагороджує малюків за хорошу поведінку. Але і маленькі бешкетники сподівається на доброту св. Миколи. Тому щороку все діти дуже чекають цієї зустрічі. А у нас день св. Миколи настане дещо раніше, щоб встигнути всіх привітати.

Приходьте 16 грудня в Будинку культури і мистецтв на справжнє свято для дітей! З самого входу вас зустрічатимуть персонажі казок і св. Миколай. Разом з дітьми вони будуть співатимуть пісні, розповідати вірші і водити хороводи. І, звичайно ж, всі бажаючі зможуть зробити класні фотографії з нашими аніматорами.

Після цього чадам і їх батькам покажуть прекрасний спектакль "Царівна-жаба" за мотивами однойменної народної казки. В основі - п'єса авторства Анни Цибань. Під час представлення прозвучать пісні Е. Кулакова, а фінальна композиція покладена на музику Г. Гладкова. При чому, спектакль буде інтерактивним. Дітей захопить ця жива, весела, дуже добра казка! А як може бути інакше, якщо навіть Кощій і Баба Яга в ній не страшні. Відкриємо секрет: ці персонажі здивують вас своєю "гламурностью" і душевними піснями. Веселі ігри, анімація, ілюзії та перетворення ... Цей уявлення надовго залишиться в пам'яті!

Тривалість вистави - 50 хвилин (за півгодини до початку - вітання св. Миколая і розваги з казковими персонажами). Вистава на українському. Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати